Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon jó az airsoft?

Nagyon jó az airsoft?

Figyelt kérdés
mostanában annyi airsoftos kérdés van... ami egy dolog, de amikor arra vonatkozik hogy tizen x évesen lehet-e airsoftozni meg hogy gyereknek való-e ez meg az, az kiakasztó.
2011. máj. 22. 10:56
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

eleve nem vágom, miért jó móka lövöldözni. mintha háborút szimulálnának.. oké, én is counter strike-oztam gyerekkoromban, és elvben értem én hogy komoly sport-játék az airsof, van olyan barátom aki űzi és nagyon lelkesen mesél róla.

na de gyerekeknek mi a fenéért kell ilyeneken agyalniuk? :D

vazeg egyszer lenne "lövésük" róla milyen egy igazi fegyver, milyen egy lövöldözés, illetve egy minimális fogalmuk az erőszakról, felteszem dobnának el mindent és mennének virágot szedni.

2011. máj. 22. 10:59
 2/27 anonim ***** válasza:
3%

mark86


az elkeseredett,és önbizalom hiányos gyerekek sportja,ahol kiélhetik magukat! így megy el a világ férfi ideálja a b@zisodás felé! már nem divat jó bunyósnak,határozott izmos férfinak,saját lábán álló karakternek lenni. mindent lehet kompenzálni 20ezer forintos rózsaszín galléros b.ziblúzzal,érszorítós nadrággal meg kockás emomamusszal esetleg 3mas bömössel! és ha rákérdezel te lány vagy? ez a válasz:hogy lennék az! tegnap airsoftostam! :)

egyre több a férfias nő és a nőies férfi!

tehát én az airsoft-ot is a melegségre vezetem vissza! ;)

kicsit szélsőséges a világnézetem de hát ez van...

2011. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de én ebben nem látok erőszakot. 1-2 éve én is voltam baráti körben, ahol voltak kisebbek is. én 19 éves lány vagyok, volt ott 9 évestől 30, fiú, lány. jól elvoltunk, airsoftoztunk, bográcsoltunk, sátoroztunk. Mindneki jól érezte magát.
2011. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Márk, te szélsőséges, te vagy az én emberem!


19/L az addig rendben hogy nincs erőszak, és jól el lehet szórakozni vele, én azt mondom hogy én meg harcművészetet gyakorlok, és néha a legjobb barátaimmal kis híján kinyírjuk egymást, itt még erőszak is van és mégis milyen jól elszórakozunk :D


deee nekem kicsit groteszk hogy valaki egy élethű m4a1-es karabéllyal "játszik". ha emlékszel a kidobósra a labdajáték. ott is el kellett találni egymást, meg a paintball, ott is ügyesen kell tudni célozni. de itt az a durva, hogy akik komolyan csinálják, azok (álcázás és miegymés miatt) terepszín ruhában, katonásan felöltözve játszadoznak. valahogy eszembe ötlik a videó a kis iráni gyerekekről, akik öngyilkosmerénylőset játszanak. végülis... ha ezekben semmi fura nincs, akkor lehet keveset aludtam mostanában és csak képzelődöm.

köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek :)

2011. máj. 22. 11:36
 5/27 anonim ***** válasza:

mark86


tökéletes dalszöveg és hozzáillő képvilág:

http://www.youtube.com/watch?v=AJ8qsxqqEDM

2011. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első írt, az baromság. Ő az elkeseredett és önbizalomhiányos, nem az aki airsoftozik. Hogy tudtál ekkora téves következtetést levonni? Melegek??!! te jó Isten! Nem vagy komplett -.-" Ez ugyan olyan hobbi, mint pl. a horgászás, falmászás stb stb. Én is próbáltam, jó móka aki szeret a természetben (pl. erdő) lenni, és szereti a csapatmunkás játékokat. de én azért nem fogom a pénzem költeni fegyverekre, mert van más hobbim, de megértem aki ezt szereti csinálni. És ismerek vagy 100 airsoftos embert, különböző korúakat, és egyik sem meleg és egyik sem lányos fiú. Tehát erről ennyit.
2011. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
tényleg ott van!
2011. máj. 22. 12:04
 8/27 anonim ***** válasza:
34%

mark86


igazad van! most elgondolkodtam! tényleg én vagyok.

a f@szt!!! nem tudtad hogy a horgászok és falmászók is b.zik? :))))

2011. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

mártmint a Road szám.


12.02 - akkor te semmi furát és esetleg kritizálni valót nem látsz abban, hogy felnőtt férfiak, illetve gyerekek fegyverekkel akarnak játszani? mert ez tök jó hobbi meg milyen jó csapatjáték stb. oké, nekem amúgy mindegy, én aztán az atombombát sem kritizálom, mindenki tegyen belátása szerint, de ez a lövöldözős.. nem tom.. amikor túl sok béke volt, akkor katonák muaythai-oztak még anno. életre halálra. de azt tudom tisztelni. amikor viszont puhány emberek szórakoznak katonásdival, nekem továbbra is groteszk.

2011. máj. 22. 12:09
 10/27 A kérdező kommentje:
Márk dehülyevagy :DDDD
2011. máj. 22. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!