Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnöveléshez milyen sportot...

Tömegnöveléshez milyen sportot ill. edzést használjak?

Figyelt kérdés
inkább otthon is csinálható módszerek érdekelnének
2011. máj. 22. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
tömegnöveléshez? azt hogy érted? izomtömegre gondolsz, vagy a zsírtömegre?
2011. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát zsírom szinte egyáltalán nincs de izmot szeretnék növelni, nem tudom, lehet eredményesebb lenne ha zsírt felszednék kevés edzés mellett és aztán átdolgoznám izommá ? ezért is írtam ki gyakorira a kérdést, mert nem tudom, hogy lenne a leggyorsabb/ egészségesebb.
2011. máj. 22. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:

ZSÍRT NEM LEHET ÁTDOLGOZNI IZOMMÁ!!!!

[link]

2011. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

JÓLVAN BAZ*EG


örülsz? :)

2011. máj. 22. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:

ha elolvasod,le tudod szűrni a lényeget és nem leszel fogyatékos többé akkor örülök!

sok sikert!

2011. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a linket, átolvastam, mellesleg én sem szó szerint gondoltam az átdolgozást, de régen mikor volt rajtam pár kiló zsír felesleg, sokkal gyorsabban letudtam dolgozni, és izmot varázsolni a helyére, nem merem már mondani de szerintem jobban izmosodtam átlagos erőfeszítés mellett zsírt ledolgozva, mint most zsír nélkül erősebb edzés mellett.
2011. máj. 22. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!