Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hét alatt el lehet érni,...

3 hét alatt el lehet érni, hogy kockás legyen a has?

Figyelt kérdés

Valaki aki ért hozzá kérem írjon 1-2 tanácsot illetve, hogy mit hányszor hogyan.

Milyen étel illetve milyen gyakorlat.

15/F


2011. máj. 19. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk most 13%-os a testzsírod, akkor elérhető. Egyébként nem.


A kockás has titka egy jó diéta. Akármilyen jót állítasz össze, szinte esélytelen egy átlagembernek 3 hét alatt leadni elegendő zsírt.

2011. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egy kicsit hülye kérdés, de hogy lehet megmérni a TZS-t?
2011. máj. 19. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Beállsz egy tükör elé és megnézed:)...
2011. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
erre csak akkor van esélyed ha be rajzolod magadnak filctollal!
2011. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sitch ***** válasza:
hogyha éppenhogy eltakarja egy kis zsírréteg a hasad akkor van rá kis esélyed h 3 hét alatt látszódjon a hasizmod.de akkor se hiszem.
2011. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak kondiba jártam , semmi mást nem ettem és 3 hónap alatt lett kockás a hasam. 166 cm vagyok 55 kilóról 48-ra lefogytam majd 54-re visszahíztam ( izomban ) És most kockás feszítés nélkül is..Saját súllyal erősítsd a hasizmod ( felülések ezek nehezítése ) Gépen csak kis súllyal: 10-15 kg és mondjuk 6x100 tehát sokat csinálj kevéssel. Mert ha keveset csinálsz nagy súllyal idővel úgy fogsz kinézni mint aki tagadt
2011. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!