Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztaltak, milyen kiegészít...

Tapasztaltak, milyen kiegészítőket vegyek?

Figyelt kérdés
Kaja rendben edzés után volumass 35 megy 100g már pár hónapja. Most úgy döntöttem még veszek valamit, de mit ajánlotok, milyen gyakorisággal ?
2011. máj. 19. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

multivitamin és izületvédő!+ adj hálát az istennek hogy szilárd kajából be tudod vinni (anyagilag)a napi fehérjédet...

:)

ja és ha még mindig akad lóvé glutamin és bcaa

2011. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Multivitamint+C mindenképp jól jön, a porcerősítő sem árt ha van. Ha tényleg rendbe van a kaja, akkor esetleg egy kreatinra is beruházhatsz. De a vitamin és porcerősítő fontosabb!

2011. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sitch ***** válasza:
multivitamin,izületvédő.én még kreatint tolnék kúrában.vaqy vmi edzés előtti energizálót..
2011. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

azt hittem magától értetendő hogy vitamint (multipro) és ízületvédőt (jointx) szedek .

Inkább valami fehérjére, tömegnövelőre gondoltam, vagy annak csak akkor van értelme ha szilárd kajából nem tudom pótolni ? Vagy a mellet is még fokozza ?

A kreatinról meg az ilyen szarokról meg megvan a magam véleménye, azokat nem szeretném szedni, a fehérjék/tömegnövelők még elmennek, végülis az kaja...

2011. máj. 19. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:

a kreatin meg csak táplálékkiegészítő!

felesleges protein vagy tömegn. ha a kajád totál rendben de glutamin és bcaa mehet minden mennyiségben...

2011. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
edés előtt NO fokozó.
2011. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sitch ***** válasza:
isten barma..a kreatin ugyanúgy benne van a húsokban mint a fehérje csak kis mennyiségben és úgy nem ér semmit.bírom amikor az embereknek megvan valamiről a véleményük,közben meg azt sem tudják mi az...
2011. máj. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TOMAtm ***** válasza:

jogos az elöttem szóló írása.a kreatin mindenben benne van csak nagyon kis mennyiségben.az emberi szervezet kb 100-200 g-t tárol belőle,ezt a mennyiséget emeled meg 30-50%al a kúra alatt,annyiban segít h kissé bevizesít,ezért nem sérülsz használata alatt,valamint javítja a regenerációt és a tapanyagszállítás is javul,ezért erőnövekedés is követi.

szóval ez nem anabolikus szteroid,hanem egy kiegészítő,ami amúgy is benne van a testedben az étkezésedben.hozzátenném h az allergia elleni gyógyszerben is van,a szívbetegeknek is adják,és az orvostudomány is használja csak nem ilyen kiszerelésben adják el.

2011. máj. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én még annyit mondanék, hogy az általad használt Joint-X, ami "magától értetődik", jó nagy kupac sz@r. Kicsit nézz szét a neten és rájössz, hogy fele ennyiért jobbat kapsz.

2011. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Joint X nekem bevált fájtak a térdeim már régóta hiába kenegettem mindenféle szarral. Elkezdtem szedni és 1 hónap alatt teljesen elmúlt a fájdalom így végre újra mehetek lábazni teljes intenzitással. Szóval ez nekem segített, bevált, biztos vagyok benne hogy van jobb is de ha erről tudom hogy használ minek váltsak?


Kreatinról meg igazad van anélkül hogy részletesebben utána néztem volna véleményt alkottam !


De ezt félretéve maradok a multipro-jointx-volumass hármasnál ez így is elég sok nekem anyagilag. És mi a francnak szedjek mindenféle mást (aminosav, kreatin, lefekvés előtti f@szságok meg reggeli f@szságok stb, stb) ha úgy is a kaja a lényeg és az rendben van... lehet hogy a többi cucc fokozza de annyira úgysem hogy megérné az árukat mert hisz előbb vagy utóbb elérem nélkülük is


Kösz a válaszokat !

2011. máj. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!