Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez már fejlődés lenne? 2in1

Ez már fejlődés lenne? 2in1

Figyelt kérdés

1. A hét elején kezdtem a gyúrást, szedek fehérjeport is és mostanra a karomon látom, hogy nagyon sokat nőtt. Attól van, hogy be van pukkanva a bicó és a tricepsz vagy fejlődés ?


2. 2 nap alatt fekvenyomva egy XX súlyba 4 helyett már 5 öt tudtam nyomni. Ez is már fejlődés ? :)


2011. máj. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Bizony bepukkant a karod. Fehérje már csak ilyen. A fekvenyomás is azért megy jobban, jövőhéten már 6 fog menni és így tovább, ezért kell szedni. Be is pukkansz tőle, erősödsz is, gyakorlatilag instant izom.
2011. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
az első fél évben lehet a leginkább fejlődni,szóval igencsak látványosan nőni most fogsz,az elején.szóval ja erősödsz és nősz is
2011. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi az az instant izom ?
2011. máj. 19. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

GreenTea


Hát a fehérje maga az instant izom! Vízbe keverve amikor érintkezik a gyomroddal azonnal izommá kezd alakulni. Az az izom fog leginkább fejlődni, amelyiket a fehérje ivása közben feszíted. Nagyon fontos hogy figyelj a szimmetriára, mert hülyén néz ki, ha csak az egyik karod izmos, feszítsd meg mindkettőt!

2011. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szóval amikor iszom a turmixot akkor feszítsek be mindenhol ? érdekes, nem is tudtam. kösszönöm
2011. máj. 19. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ne mindenhol, egyszerre csak egy izomcsoportra koncentrálj. Ha átfeszített testtel iszod a turmixot, akkor a végén még agyvérzést kapsz. Egy turmix, egy izomcsoport. Arra figyelj csak hogy mindkét oldalon feszítsed meg.

2011. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!