Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Neji VS. Aczél? Vajon melyikük...

Neji VS. Aczél? Vajon melyikük a legnagyobb wing tsun -os?

Figyelt kérdés
:)
2011. máj. 17. 20:29
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Nem MSN, csak is a kérdésre válaszolunk. :D
2011. máj. 21. 19:49
 32/40 anonim ***** válasza:

oké! ;)

én meg azon agyalok hogy az "új" házat renováljam vagy a földdel tegyem egyenlővé! :)

villanyt most köttettem be,de rengeteg munka van vele...

fullosra szeretném megcsinálni,mondjuk elég sok embert meg kell kopasztanom hogy legyen rá pénz de megéri! :D

2011. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
25%

mi a neved kérdező?

régóta vagy itt? ismered a válaszolókat?

mert ha nem tetszik valami ne nézegesd a kérdésed és hagyjál minket beszélgetni! ;)

2011. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Igen elég régóta vagyok itt. Pár válaszolót ismerek. mivel nézem a kérdéseimet, a kérdésre megfelelő választ várom. A magánéleti beszélgetésre ott a facebook és az msn. Nem elüldözni akarlak titeket, csak ez így kicsit furcsa. Ha netán valaki más is szeretne válaszolni, az is látja, hogy egy picit eltértünk a témától. :)
2011. máj. 21. 19:56
 35/40 anonim ***** válasza:
30%

jaaaa, hát, ez nálunk már csak így megy :D

de azt hiszem ha figyelmes vagy, nagyon elsőkézből való válaszokat kaptál :D

új válasz konkrétan a kérdésre nemigen fog már érkezni :)

miután leírtam hogy nem WingChunozom :D

inkább szállj be! te nem építesz házat?

@Márk, ha a villanyt bekötötted akkor már ne dózerold le.. meg jó az, ezt te pofozod ki, te alkotod! :) olyanra amilyenre szeretnéd. amúgy hogy jött a ház?

2011. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
18%

a kérdésre megkaptad a választ barátom,nejitől és aczéltól is! más véleménye akik nem is ismerik őket miért érdekel?

szerinted hogy tudja ezt valaki eldönteni.

kérésedet tiszteletben tartjuk,további jó várakozást!

üdv:mark86

2011. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Házat ugyan nem építek, de fürdőszobát azt tatarozok, hétfőn veszek zuhanykabint és wc-t. Viccen kívül!
2011. máj. 21. 20:03
 39/40 anonim ***** válasza:
:D
2011. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Neji ***** válasza:
30%

"túl kell ezen lépni! tuti biztos hogy most őrlöd magad,mert egy csicska az esetleg sírdogál de tisztában van vele hogy nem tudott volna mit tenni.

mivel te simán kivégezted volna így sz@r! és nem a szégyen,meg hogy most azt hiszi ő a keményebb,csak a rohadt szemét düh hogy egy pondró minden féle gondolkodás nélkül egyáltalán hozzád mert nyúlni.nekedmeg át kell gondolnod és végül is megalázkodni! az viszont tuti hogy a jobb és nehezebb utat választottad,nekiesni és sz@rráverni mindig könnyebb! na ezért várom én azt a jövőt (nem adok 10-15 évet)amit a mad max filmekben vagy a dög trilógiában láthatunk.nem lesznek szabályok és hulljon a férgese...

és akkor mindenkiről kiderül mennyit ér és mire viszi.

nem lesz rendőr és bíró! az erősebb kutya b@szik és a nagybetűs EMBER győz! aki meg most pénzzel villog vagy a kis audival amit apuci vett az könyörögni fog hogy neöld meg. itt fogok találkozni veletek! egy ilyen világban is tudni fogom ki volt ember,és mocskosan,benzinszagúan ülünk majd egy elhagyatott város tescojának tetején,együtt bontjuk majd fel a világ talán utolsó söreit!

na ez kijött! :)" TÁMOGATOM!!! Egyébként Aczél te nem ölted meg?:O Beteg vagy?XD én azért eltörtem volna mind2 térdét..:)

2011. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!