Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Neji VS. Aczél? Vajon melyikük...

Neji VS. Aczél? Vajon melyikük a legnagyobb wing tsun -os?

Figyelt kérdés
:)
2011. máj. 17. 20:29
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

természetesen azt is hozzá kell tennem hogy könnyű így lebeszélni,hogy nem vagyok benne a szituba mert én azért tuti hogy úgy pofánb@sztam volna hogy kómába esik,de ilyen tanácsot ugye nem adunk...

;)

2011. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
22%

áhh... jobb lett volna úgy tenni..

de ezekben az időkben.. nem voltam egyedül.. tesómra kell vigyáznom (hát okkal) és az a sok sün...

pedig ha egyedül vagyok, akkor lehet szépen követem a Satsujin ken-t, a gyilkos öklöt, és lazítok kicsit az önkontrollon. csak egy csöppet.

2011. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
54%

túl kell ezen lépni! tuti biztos hogy most őrlöd magad,mert egy csicska az esetleg sírdogál de tisztában van vele hogy nem tudott volna mit tenni.

mivel te simán kivégezted volna így sz@r! és nem a szégyen,meg hogy most azt hiszi ő a keményebb,csak a rohadt szemét düh hogy egy pondró minden féle gondolkodás nélkül egyáltalán hozzád mert nyúlni.nekedmeg át kell gondolnod és végül is megalázkodni! az viszont tuti hogy a jobb és nehezebb utat választottad,nekiesni és sz@rráverni mindig könnyebb! na ezért várom én azt a jövőt (nem adok 10-15 évet)amit a mad max filmekben vagy a dög trilógiában láthatunk.nem lesznek szabályok és hulljon a férgese...

és akkor mindenkiről kiderül mennyit ér és mire viszi.

nem lesz rendőr és bíró! az erősebb kutya b@szik és a nagybetűs EMBER győz! aki meg most pénzzel villog vagy a kis audival amit apuci vett az könyörögni fog hogy neöld meg. itt fogok találkozni veletek! egy ilyen világban is tudni fogom ki volt ember,és mocskosan,benzinszagúan ülünk majd egy elhagyatott város tescojának tetején,együtt bontjuk majd fel a világ talán utolsó söreit!

na ez kijött! :)

2011. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
22%

wááá te vadállat! :DDDD úgy legyen! piszkos világ így is, tele háborúkkal, a rothadás ide is elér egyszer.. és felszínre tör. de mi ott leszünk, és sörözni fogunk!


amúgy, szeretném ha elhinnéd: nem igazán ba.ssza a csőröm. egész fiatalabb koromban a megbízhatalanságomat kellett hallgatnom, és ugyan le kéne sz.arnom de hogy hallotta anyám, végre elismerte hogy nem csinálok őrültséget, és egyáltalán nem zavar hogy egy pondró betalált. ahogy írtad, kis féreg, abszolúte nem rágom magam. hála "a Nőnek" akivel nyáron találkozom is és ez a lényeg. majdnem teljes mértékben lesz.arom a többi dolgot addig.. suli sikerüljön hogy ne oda kelljen fizetni a pénzem, amúgy meg a világ bekaphat amit akar.. :D

2011. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
47%
a dögöt egyébként én is adom! nagy filmek!
2011. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

jaja! elmebeteg förmedvény,de olyan hangulata van hogy szinte ott érzem magam a mocis macákkal! :)

elhiszem hogy nem bánt.nyáron találkozol a lyánnyal? most hogy tartjátok a kapcsolatot? neten ismerkedtetek meg?

2011. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Mi van itt MSN? :D
2011. máj. 21. 19:04
 28/40 anonim ***** válasza:
30%

aham, netem :) tudom fura.. vagyis nagyon az volt eleinte.. de most már teljesen megszoktam hogy így van :)

@Kérdező: mi így szoktuk!

2011. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
és nyáron taliztok utána mi lesz? megint nem látjátok egymást vagy hogy lesz?
2011. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
47%

látod.. ez fura dolog... hát nem tudok kiköltözni hozzá tanulni vagy ilyesmi..

ez olyan amilyen még nem volt.. nem tudom. igazából ilyet el sem tudtam volna képzelni..

de hát új időket élünk.. elkötelezem magam, kerültem az erőszakot.. ilyen világ ez most.

nem tudok többet tervezni, előre látni. ismeretlen vizek, érzelmek kötődés.

de ha majd tudom mi lesz akkor neked biztos elmondom :)

2011. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!