Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Neji VS. Aczél? Vajon melyikük...

Neji VS. Aczél? Vajon melyikük a legnagyobb wing tsun -os?

Figyelt kérdés
:)
2011. máj. 17. 20:29
1 2 3 4
 11/40 Neji ***** válasza:
Hi!na én is benéztem ide..xd Szerintem erre a kérdésre egyszer élőben is,egy versenyen kerül sor a válaszra..:) Egyébként Aczél nem wtzik.Egyébként én inkább wing chunozok mint wing tsun bármind2őt szoktam gyakorolni a ch-s nekem jobban bejön.Azért nem szoktam mindig válaszolni,mert nem szoktam sokat fent lenni,mert eddzek:P Amm Aczél már megbirom csinálni a fegyencedzésből kézenállva a fekvőt=DD most a meztelen harcos könyvet kezdtem el...=D és áttértem az erőemelésre és az izometrikus edzésre.=D
2011. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

mármint kézállva mennyire a fekvőt?

én ha megtámasztom magam a fejemen, onnan még nem tudom vissznyomni magam. de ha csak a hajam ér le, onnan már megy.

2011. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
2011. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
40%

ma megmentettem egy életet. vagy megkíméltem, ugyan az.

akarom, hogy elismerjétek hidegfejűségem, és mondjátok hogy jól tettem, mert ha nem akkor elindulok, feltúrom a várost, és még maestig befestem a csóka vérével a villamosokat. pirosra.

2011. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

mark86


mi történt?

2011. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
40%

tesómmal vártuk nagymamámat, és jött valami beszívott f.asz és elkezdett valamit tesómmal beszélni, odébb mentünk stb..

aztán mivel nemigen reagáltam (amikor azt mondta hogy milyen nagy vagyok, akkor egyetértően bólogatnom kellett) aztán le "köcsög fideszesezett" :/ azért ez nem volt semmi.. inkább erre sem reagáltam..

aztán miután esélytelennek látta a beszédet, állon vágott.

elkezdtem gondolkodni, vajon ha ezt edzésen kapom akkor most kifeküdtem volna? mellékesen meg húzta is el a belét.

2 rendőr éppen 20 méternél nem lehetett messzebb, és egyéb körülmények miatt semmiképp nem gondoltam megfelelőnek eltörni a nyakát.

2011. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Aczél egy hős.

Tényleg Aczél miért nem tanítod ki a tesódat a Wudang kung-fu harcművészetére? Tényleg tesód is űz valami sportot?

2011. máj. 21. 17:50
 18/40 anonim ***** válasza:

nagyon helyes! extra felelőtlenség lett volna foglalkozni vele. nem szabad felvenni ilyen szarságot. most nem azt mondom hogy veressük össze a pofánkat,nyilván ha másodszor is összefutsz vele és ugat agyonvered.


mark86

2011. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

még ha csak kiütötted volna és a rendőr is igazat ad akkor se éri meg elb@szni az időt jegyzőkönyv felvételére 1 hulladék miatt az életedből..

mark86

2011. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
30%

jah, így voltam vele. volt időm gondolkozni ezen.. annyira nem zökkentett ki :D

tesóm wudangozott.. de ő max egy legyet tudna lecsapni.

olyan erő van a lábában, hogy ha azzal eltalálna valakit akkor az meghalhatna, de nem akarna rúgni, lassú is.. pedig egy ilyen kis söpredéket el tudna söpörni a 'kis'tesóm is, de lelkileg nincs felkészülve ilyenre, és nem is akar. igazi szerencsétlen lyányzó :)

2011. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!