Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hamar nagyon...

Hogyan lehet hamar nagyon hajlékony lenni?

Figyelt kérdés
Sokat sportolok, pilateszezek is, de olyan merev vagyok, és hiába csinálok nyújtásokat szinte mindennap, másnapra ugyanolyan merev vagyok. Úgy irígylem azokat, akik úgy emelgetik a lábukat, mintha semmi megerőltetést nem jelentene nekik...:-) Ha valaki ilyen, hogy csinálja? Mit csinál?
2009. márc. 13. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos genetika, vannak hajlékony emberek és kevésbé. Ha te merev vagy, teljesen hajlékony sajnos sosem leszel. Sok gyakorlással lehet fejlődni, de így is kellő bemelegítés kell hozzá. Semmit nem csinál aki könnyen emelgeti a lábát, neki ez a természetes, mert ilyen adottsága van.
2009. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Én mikor jártam pár hónapot úszni elég gyakran már akkor éreztem hogy kifinomultabb "szebb"a mozgásom pl a járásom.

de tény hogy a lényeg a sok mozgás.

minél többet mozogsz annál jobban javul a mozgáskoordinációd.

2009. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ajánlom a pilatest
2010. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, úgyértem többször pilatesezz, és ha teheted menj el egy rendes tanárhoz aki jól hajtatja végre veled. egyedül nehéz ezt.
2010. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!