Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » PRO 360 turmixporról mik a...

PRO 360 turmixporról mik a gondolatok? Miben segített?

Figyelt kérdés
a netes dolgokat ismerem róla, inkább saját vélemények... köszi
2009. márc. 12. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én már a második bödönnel vettem belőle, az elsőt azt csak próba képpen, mert olcsó volt. Szerintem nagyon jó, igaz a fele szója de az árához képest oké. Reggel szoktam inni a zab mellé. Azért edzés után igyál inkább valami jobb minőségűt pl: Cytogen Whey Pro-t! Merem bátran ajánlani, egy próbát megér. Amugy én nem fujódtam tőle, seemmi pattanás vagy ilyesmi.
2009. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennél nem kell jobb minőségű, mint azt az előttem szóló írta.

Ez egy kevert fehérje, főleg szójafehérjét tartalmaz, ezért ilyen olcsó, de a minőségével semmi baj. A Whey pedig tejsavó, ami ugyanilyen minőségű, csak más alapanyagból készül. Persze a tejsavó jó (jobb), mert magasabb biológiai értékkel rendelkezik, ami azt jelenti, hogy könnyebben emésztődik, gyorsabban szívódik fel. De napközben a Pro360 tökéletes, hiszen ilyenkor nincs szükség gyors felszívódásra. Tejsavó (whey) edzés után kell, mert akkor van szükség AZONNAL tápanyag utánpótlásra.


Már én is próbáltam, teljesen rendben van, de én áttértem egy másik termékre, a PowerTrack-es Power Proteinre. Ebben ugyanannyi pénzért +30 adag van, ha jól emlékszem, ráadásul a Glutamin tartalma is magasabb.


De ettől függetlenül a Pro360 is egy jó termék, de azt ne feledd el, hogy ha a táplálkozásod nincs rendeb, akkor semmilyen táplálékkiegészítő sem fog használni!

2009. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!