Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fenekem még mindig löttyedt,...

A fenekem még mindig löttyedt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves lány vagyok, fél éve elkezdtem jobban belesáni magam az egészséges életmód témába, 4 hónapja egészségesen étkezem és mellette először heti 2x-3x futottam 15-20 perceket, ma már naponta futok 30-40 percet, de néha biciklizek helyette 1-másfél órát. Lefogytam 10 kilót, és egyre inkább kezdek feszesedni.


Nem szeretnék tovább fogyni, inkább a további feszesítésre és az alakformálásra koncentrálok, de a fenekem egyszerűen "lóg" egy kicsit, nincs formája. Szeretnék szép kerek popsit, ez futással és biciklizéssel elérhető? Mert nem nagyon látom a formálódást, az utóbbi "egészséges hónapok" miatt kevesebb rajta a zsír, de még mindig formátlan, nem szép. Mit tehetnék még?


Köszi a válaszokat! 15L


2011. máj. 12. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Guggolj zárt lábbal.
2011. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Guggolás, kitörés. Futástól, biciklitől nem lesz kerekebb.
2011. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
ja sportolj rendszeresen.esetleg maszíroztasd.az is jót tesz ám!nem vicc,van cellulitisz meg feszesítő masszázs.biztos van róla videó a neten keress rá hogy csinálják.
2011. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bringázz hegyre fel
2011. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!