Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A löttyedt, hájas has sporttal...

A löttyedt, hájas has sporttal és diétával teljesen rendbejön majd, vagy mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
A két várandósság és a nagy hízás tönkrevágta a hasamat esztétikailag. Ti hogyan hoztátok rendbe?
2010. szept. 30. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen lett a hasad. ha kötényhasad van, azt csak egy jó plasztikai sebész tudja rendbetenni. A hájat leszedi a kardio és a diéta, de mellette nem árt némi bőrfeszesítő eljárás sem.
2010. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A sport és diéta rendbehozza. Csak csinálni kell tényleg!
2010. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
plasztikai sebész, kötényhas nem tűnik el sem diétától, sem sporttól, mert az megnyúlt bőr, az nem fog visszahúzodni. Striákat szintén nem lehet eltüntetni.
2010. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kötényhas...mármint hogy lóg rendesen? Ajjaj...
2010. szept. 30. 21:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Van vmi jó krém pl? Mert mindent megteszek, de nem elég!
2010. nov. 15. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Mezoteràpia segìthet. Elèg költsèges,de tuti a hatàs! Èn is hasonlò cipöben voltam, mint Te ès most a hasam szinte a règi! Az elsö teràpia utàn 8 cm-vel lett karcsùbb/keskenyebb a derekam; kb 2 hèt utàn. Vigyàzni kell az ètkezèsre meg kell egy kis mozgàs is, de legalàbb segìt. Ja, ès a sztrijàkat is összèbb hùzza! Teljesen nem eltüntethetöek,de alig làthatòvà vàltak.
2010. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl kötényhasam van,szétrepedt a bőröm és megnyúlott. Az már nem megy vissza sehogysem.

Egyébként bomba alakom lett,mert ilyen alkat vagyok,és képzeld a hasamon meg ocsmányul lóg a bőr.

Na ezt vagy egy plasztikai sebész szedi le,vagy senki.

Én tornázok is,krémezem is,szétnyúlott és úgy maradt.

2010. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!