Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes Kreatint szedni 1-2...

Érdemes Kreatint szedni 1-2 hétig vagy várjak addig amíg lesz többre pénzem?

Figyelt kérdés
BioTech Creatine Monohydrate port szeretném szedni.
2011. máj. 8. 21:31
 1/7 clint ***** válasza:
ha nem kajálsz jól ugyse érsz vele semmit, amennyiben meg gyüjteni kell rá akkor sajnos nincs normális étrend.
2011. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Az étkezéssel nincs gond figyelek rá.És csak azért írtam oda hogy gyűjtök még mert saját pénzből venném meg mert nem akarom a szüleimet ezzel anyagilag terhelni.
2011. máj. 8. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem várj és akkor csináld rendes kurát
2011. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én ha nemvagyok kúrába, Néha iszok 5g edzés után mert csökkenti az izomlázat, Proteinbe keverve.
2011. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt max erőnövekedés, de a bijótech mono eddig nekem nem vált be, most kezdem a szintentartást, és erőm nem nőtt, csak tömeg /ami meg nyagrészt víz/
2011. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TOMAtm ***** válasza:

semmi értelme.

egyrészt a kreatin a szervezet része,vagyis kb 180g van a testedben annélkül h fogyasztanád a port.a feltöltési időszakban ezt megemeled valamennyivel,ezért a vízvisszatartás is,a feltöltési idő egy jó hét,utána elég a megemelt szintet tartani.értsd sokkal többet viszel be az első hétben mint a következő 2-3 on.szóval csinálni egy feltöltést ami utána kiürül,nem lenne semmi haszna kb.vagy csinálj egy 2-3 hónapos kúrát vagy ne csinálj egyátalán.de egy 500g os doboz kb 4-6ezer huf,szóval nem egy érvágás.

2011. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!