Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés tervet szeretnék!...

Edzés tervet szeretnék! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

15/f vagyok 2 éve nem sportolok rendszeresen nem vagyok formában. Úgy gondolom itt az ideje annak hogy elkezdjek erősödni formába lendüni megint. Erre a célra, én a kondi termet választottam, 1 hónapig folyamatosan járnék kondizni, napi 2 órában kivéve hétvégén emelett a kalória bevitelemet csökkenteném. 10 kilo felesleg van rajtam, a legtöbb a hasamon de van 1-2 kilo a lábamon is bár annak nagyrésze izom, mivel fociztam, és elég jó combjaim vannak meg vádliaim. A karomon szinte egyáltalán nincs semmi, inkább a hasamon, viszont karra szeretnéd rádolgozni meg egy kis kockás hasat kidolgozni magamnak, emellett a vádlimon és combomon szálkásítani picit. Tudnátok e adni edzés tervet amit tudnék csinálni 1 hónapig napi 2 órában úgy hogy célomnak megfelelő változásaim legyenek.

Nagyon köszönöm.

15/F


2011. ápr. 30. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!