Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nap melyik szakában végezzek...

A nap melyik szakában végezzek felülő és fekvőtámasz gyakorlatokat? 20/f

Figyelt kérdés
Nemrég még 102 kg voltam, most 83 vagyok, de szeretném ha kicsit formás is lenne a testem, némi bicepsz sem ártana, de konditerembe nem szeretnék menni. Itthon hogyan formálhatnám a testem?
2011. ápr. 27. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Alakformálásra a legjobb otthoni módszer ha veszel olyan gépeket amilyenek teremben is vannak.
2011. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Gratulálok a fogyásodhoz!

Szinte mindegy, hogy a nap melyik szakában végzed a mozgást, viszont az okosok azt mondják, hogy az a legjobb, ha mindig kb. ugyanakkor edzel. Személyes véleményem az, ha edzéssel kezdem a napot, akkor frissebb vagyok, ha viszont délután/estefele, akkor a stresszt, felesleges energiát jobban le tudom vezetni.

A fekvőtámasz, homorítás, húzódzkodás a legjobb otthoni gyakorlatoknak számítanak, arra figyelj, hogy mindig szabályosan csináld! Személy szerint én preferálom ezeket, mivel a saját testsúlyoddal dolgozol, az erősít igazán. Viszont, ezek mellé egy pár összeszerelhető kézisúlyzó már nem kerül sokba, azok segítségükkel több gyakorlatot tudsz egy izomcsoporton is véghezvinni. A lényeg, hogy figyelj a szabályosságra és fokozatosan eddz! Ne feledkezz meg a szükséges fehérjebevitelről sem, és hagyd az izmaid pihenni is!

2011. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fekvőtámsz (variált kéztartásokkal)

1 kézen

hasprések, lábemelések

kézállásban karhajlítás

guggolás (itt is több féle, + 1 lábon)

kérsz még ? :) szabályosság fontos hogy ne sérüljön meg a tested, és hogy hatékonyabb legyen az edzés.

2011. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy csak most írok, köszönöm a válaszokat. Majd ezekből összehozok valamit.

Köszi.

2011. máj. 13. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!