Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár nap alatt 300 percet...

Pár nap alatt 300 percet tekertem szobabicajon, de az órája csak 500 valamennyi kalória elégetést mutatott. 300 perc alatt csak ennyi?

Figyelt kérdés

és nem tudok vele csak olyan 7-8,5 ttel tekerni mert amúgy elfáradnék hamar. segítsetek hogy rosz az óra vagy csak tényleg ennyitt tekertem le.

a válaszokat előreis köszönöm


2009. márc. 5. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

itt vannak kalkutárotok

[link]

2009. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen gyorsan tekertél...
2009. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megnéztem azt az oldalt amit adtál de ott nincsen 10 alatti km/h sebesség mert gyorsabban nem lehet vele úgy tekerni akár 30-cal hogy ne fulladjon ki az ember 1 másodperc alatt
2009. márc. 5. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a szobabicikli értékét kéne nézni, ugyanis egyáltalán nem azt mutatja, amit valójában elégettél. Csináld rendszeresen és a tükörben keresd az eredményt.
2009. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!