Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt ajánlatok?

Milyen tömegnövelőt ajánlatok?

Figyelt kérdés
Hello. 16 éves vagyok és 55 kg,180 cm. Kb 1 hónapja járok edzeni és szeretném a testsúlyomat felvinni legalább 70-75 kg ra. Kérdés az, hogy milyen tömegnövelőt ajánlanátok? Creatint meg szteroidot és a felfújó szereket kerülném. Eddig aminó 5600 at szedtem. Most pedig gondolkodtam tömegnövelő shake ről. Ti mit ajánlanátok?
2011. ápr. 24. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
erre csak azt tudom mondani, hogy tipikus gyökér gyerek vagy aki mindent elhisz amit az "okosok" mondanak akik még csak azt sem tudják mi az, hogy étrend.... Az alapismereteket olvasd el, napi háromszori elolvasást szoktam ajánlani legalább egy héten keresztül, de te inkább napi 10-szer olvasd el : [link]
2011. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha ez nekem szólt akkor kössz, de elég volt az első válaszoló-tól a video ami eléggé felvilágosított és nem kell naponta 3 szor elolvasnom, hogy felfogjam.
2011. ápr. 24. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!