Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diéta, van értelme így?

Diéta, van értelme így?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy szüleim nem nagyon támogatnak benne (mert szerintük felesleges és költséges), így egyáltalán nem biztos, hogy mindennap tudok húst enni, pedig az diétánál még fontosabb. Viszont fehérje porból tudok szerezni nagyon sokat. Tehát, annak van-e értelme, ugyanolyan hatásos-e, ha mondjuk porból viszem be a napi fehérjeszükséglet jelentős részét, tskg-ként 3-4 g-ot?
2011. ápr. 23. 15:11
 1/5 lóf4szJankó ***** válasza:
tskg-ként bőven elég a 3g .... sot altalaban 2gram az elfogadott .... szoval ha pl. 80kg vagy akk 190-200g feherje elég .... ha proteinporbol bevsizel 50-70at az eleg .... nem hiszem h a maradek 130at ne tudnad bevinni kajábol.
2011. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, de eddig nagy részt csirkecombból vittem be, ami mondjuk nem túl előnyös diétánál, így csirkemell kéne, ami viszont közel kétszer annyi. Ráadásul diétánál nem ártana megemelni a fehérjebevitelt sem. Ezek hatására írtam azt, hogy minőségi szilárd kajából nem valószínű, hogy be tudom vinni a fehérjebevitelem akárcsak a felét se. De nem tudom, hogy a porok hasonló hatást érhetnek-e, mert ilyen mennyiségben még nem próbáltam.
2011. ápr. 23. 15:39
 3/5 Gyakor ***** válasza:

Ezek kiegészítők, alapból nem folyékony kajára van méretezve az emésztőrendszered, szal ha túl sokszor iszol fehérjeport rendszeresen, kaja helyett, akkor eléggé megkavarhatod a dolgokat a szervezetben. Inkább nyomjad a csirkecombból azt a kb 130-150g fehérjét.

Egyébként nemsokkal drágább a cs.mell, mivel a cs.combból a csont meg a bőr is a kutyának megy, szóval így már nem akkora a különbség a két hús közt.

megkérdezhetem milyen fehérjeport tudsz szerezni sokat, ha a cs.mellre nem adsz ki plusz költséget?

2011. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva a diéta max. egy hónap lenne, de lehet még kevesebb is, mert csak a hasamat akarom lepucolni. Ez nem olyan hosszú, vagyis még így is rossz lenne?


Egyébként Power Proteinre gondoltam, nem a legjobb, de nem futja jobbra, mivel most családi okok miatt (apám betegsége) lehet, hogy az egész étrendemről le kell mondjak. Viszont ezt a diétát már régóta elterveztem, úgyhogy mindenképp meg akarom csinálni.

2011. ápr. 23. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Diéta alatt is beviheted a napi fehérje mennyiség felét tápkiegből, tehát 1g/ttkg-t! A PP jó lesz diéta alatt is, gondolom nem versenyre készülsz.

2011. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!