Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hi! Tudom, hogy tömegnövelőt...

Hi! Tudom, hogy tömegnövelőt vízzel keverjük össze. De koxot (tablettás) be lehet szedni zsírszegény tejjel? :/

Figyelt kérdés

várom a kis csapatot ;)

:P


2011. ápr. 16. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a tablettákat érdemes pácolni egy kis majorannás olajban használat előtt 4-5 napig, utána kizárólak frissen fejt kecsketejjel szabad bevenni, ajánlatos levezetni kindertojás kúrával. de a tömegnövelőbe sem ártana adagonként 300-400g dextróz
2011. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

kösz srácok!

már rohasztom a kolbászt, de sajnos a felhős időben nem éri elég napsütés.. így nem érik elég gyorsan :/

verzek be lenmagolajat és majd darálok mindent bele a kecsketejbe csak még kell majd egy orbitális nagy injekcióstű! (arra gondoltam, ha rögtön az izmomba adom be, amíg fel van fújva addig jobban fog menni az edzés)

2011. ápr. 16. 15:16
 13/15 anonim ***** válasza:
told bele a végbélkúpba. igy legalább nem csszi szét a májad a kokc.
2011. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tejjel kokszot? ááááá nem szabad a tejcsi miat nem fog hatni!!:D inkább idd két bubis ásványvízzel(csak két bubissal a többi nem jó!!)és mellé toljál sok sok izomport meg császár szalonnát,kenőmájas kenyeret és tuti nagyot fog dobni;) remélem segítettem sok sikert!!...XD
2011. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jó jó köszi Kamikaze, de én nem dobni akarok, hanem csűrni. az is menni fog?
2011. ápr. 17. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!