Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni hogy...

Hogyan tudnám elérni hogy hasizmaim kidolgozzam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én egy 21 éves ,edzeni szerető gyerek vagyok aki a hasával nem nagyon szokott foglalkozni.Most vagyok 170cm és 63 kiló , amikor tömeget növeltem 68 kiló voltam és szépen kidolgoztam magam, a csúcs nyomásom 113 kg volt.Már nem edzek fél éve... és vékony lettem újra.De a hasam az olyan fura lett, eddig sem volt izmos oké...de miért akar kifele kerekedni?Olyan mintha sör hasam akarna fejlődni...nagyon meg vagyok ijedve segítsetek ,hogy tudnám azt meg csinálni,hogy újra egyenes hasfalam legyen és izmos... nem edzettem anno sem hasra...most itt az eredmény.. Milyen csúnya már..vékony vagyok és még is kifele akar jönni a hasam,ilyen pocak, hát milyen gusztustalan már?? :S nagyon szégyellem...segítsetek,ha tanácsot ad egy ebben jártas edző..akkor betartom,és esküszöm kőkeményen tudok edzeni,hányingerig... szóval engem nem kell félteni. Ha kőkeményen edzem a hasam és futok, akkor elérem azt hogy vissza menjen és izmos legyen?Kérném akkor a tanácsokat,és ha van kérdés válaszolok rá.Köszönöm előre is.
2011. ápr. 16. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ne haragudj, de ez a szöveg olyan picsogó hisztis lányra emlékeztet engem! Kapd már össze magad!

Mi a francért nem mész vissza edzeni?

2011. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát nem vagyok éppenséggel ebben jártas edző,de egész jó hasizmom van.Csak a primitív ( :P ) módszereket ajánlhatom, mi az egyesületben ezeket csináljuk. Hasprés,felülés.A felülést megspékelheted egy kis súllyal a hasadon,úgy hogy valami lejtős pad-féleségre fekszel (és persze a fejed van lefelé,)hogy nagyobb erőt kelljen belefektetni.Ja és azért nem kell megőrülni,ne okozz magadnak sérvet! :)
2011. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm a választ.Hát az első válasz adónak csak annyi a mondani valóm hogy, azért nem bírok menni edzeni,mert nincs rá pénzem, nekem nem volt egész életemben kinyalva a seggem mint egyeseknek.Én szegény családból származom, és meglepő lehet nektek..de ma is azon gondolkozunk hogy Hétfőre hogy legyen 200ft...hogy meg tudjam venni a reggelimet.Sokan kiröhögik ezt kigúnyolják,de ez van.Név nélkül elmondom,mivel itt úgy sem tudják ki vagyok.És beszélhetek erről bátran.Szóval drága barátom, lehet hogy úgy beszélek mint egy hisztis ribanc, de szerintem érthető a helyzetemből.Szóval összeszedem magam mert te ezt kérted,bár az én helyemben már sokan a diliházba lennének.Ez hosszú történet, a lényeg hogy érettségivel és két szakmával rendelkezek de az ember kitörölheti vele a seggét...Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 16. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Sajnálom hogy sz@r az anyagi helyzeted, és egyáltalán nem sértésből írtam az előbbit! Eddig tudtál menni terembe, most nem tudsz. Mi ennek az oka?

2011. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írtam hogy fél éve nem edzek... azért nem bírtam edzeni mert elkezdtem dolgozni Szegeden faterékkal,... nagyon jól kerestünk szállón.Aztán Decemberbe ünnepek előtt haza küldtek minket mert hogy ünnep stb,és Januárban majd be indul megint... aztán csak nem indult be...és még be is csődölt... ki közvetítettek 4 órába , havi 30 ezerért.Azért ez nem semmi summa... -.- Az meg megy a fizetni valókra... meg a házra,mert elvennék.. szóval per pillanat most sem bírok még egy lehúzót sem venni, akkor gondolhatod...amíg volt lóvénk addig jók voltunk mindenkinek, kértek és adtunk, most meg zarban van az ember és a szüleim testvérei semmibe sem nézik őket,és leszarják...mert nekik van..vágod?Piszkos egy élet ez... itt szopok havi 30 ért érettségivel és 2 szakmával..de az meg a fizeti való... éhbér...szánalmas...és az embernek semmi lehetősége nincs per pillanat dolgozni...de ez hosszú.... ez bonyolult... azért még érdeklődni szoktunk hátha össze jön egy meló... addig viszont edzeni szeretnék itthon az udvaron egy szőnyegen és kész... de a kaja meg az ablakba... hm... mindegy barátom, ezt inkább hagyjuk...
2011. ápr. 16. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Milyen végzettséged van?

2011. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érettségi, meg egy nehéz, és könnyű gép kezelői...de a szakmákat nem iskola által tettem...hanem gyors talpalón... na de mindegy
2011. ápr. 17. 02:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!