Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meikkel szedhetek fel több...

Meikkel szedhetek fel több izmot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Meikkel érek többet?, 1,5 éve ezdzek, eddig nem szedtem semmiféle kiegészítőt, de most nyárig meg akarom tolni kicsit, meikkel érek többet?

Jumbo(4,4kg) vagy Hot Blood(25*20g)tasakos + Protein Meal(3kg)?

Ha esetleg tudtok jobbat 12000 ft alatt akkor irjatok.


2011. ápr. 7. 16:50
1 2
 11/16 clint ***** válasza:
jah de drága és felesleges. A vitargo helyett a dextróz is jó, a palatinose helyett a zab.
2011. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Pontosan :) Csak a csávó azt mondta, h csomó olyan "cucc" van benne, amit nem lehet megkapni.

Ilyen fullra nincs benne. Olyan, amit meg lehet kapni és mutatóban ráírják, h benne van parasztvakításnak olyan van benne.

2011. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha ugyan olyan jó tömegnövelőt ki tudtok keverni olcsóbban, akkor miért érné meg a scitecnek gyártani?? valamilyen szinten lehet hasonlót csinálni valamivel olcsóbban, de az már nem lesz olyan minőség. sokat használtam én is úgy, hogy tejsavófehérje koncentrátum+izolátum, dextroz, maltodextrin, kreatin, zab, de ez soha nem lett olyan "hatásos" mint a komplett tömegnövelő, és a többi olcsóbb tömegnövelő sem ért nálam sz@rt sem.
2011. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jumbo sem egy nagy minőség pont ezt dumáljuk.

Beviszel napi 600g ch-t mondjuk, és ebből 30 gramm ami valami extra ch akkor szerinted ér bármit is?

2011. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
most ezen nem fogok vitatkozni... amikor 100%-osan kijelenthetem, hogy nekem tökéletesen bevált ellenben az összes másik általam kipróbált tömegnövelőkkel. Az a kis extra ami van benne az pont elég ahhoz, hogy egy kis extra fejlődés legyen, ezek után mindenki eldöntheti, hogy neki mi hozza a fejlődést (az étrend mellett persze)
2011. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egyébként meg a kérdésre válaszolva egyértelmű, hogy a jumbo a jobb választás, de ebbol is inkább a prof. lenne jobb
2011. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!