Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » L-karnitin mellet szedhetek...

L-karnitin mellet szedhetek fehérjét is?

Figyelt kérdés

Van rajtam olyan 10kg feleslegtől akarok megszabadulni! És otthoni zsákolás mellet szeretném ezt elérni! De mellette érdemes e fehérjét szednem, mert nem mindig veszek be olyan ételt amiben fehérje dús anyagok vannak!

Szóval ez alapon nem fogja a tömegemet emelni ha fehérjét is veszek? Csak mert félek hogy izomleépítés lesz ebből ha nem kajálok sok fehérjét...de én úgy tudom hogy szénhidrátra kell odafigyelnem leginkább, és akkor nem vonja el az izomszöveteket!? Javítsatok ki ha tévedek!


2011. máj. 24. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

mark86


az egész kérdésed egy téveszme sajnos! a carni diéta nélkül nem ér SEMMIT! a diéta pedig abból áll hogy csökkentett minőségi ch2-3gramm/tskg és megemelt fehérje:3GRAMM/TSKG szilárd kajából! a zsákolásélből karcsú intervallumos futás kell! ne félj az izmosodástól esélyed nincs rá úgyhogy nyugi!

2011. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mark86


azt kihagytam hogy minden mozgással izmot bontasz ha nincs megfelelő kajád! ha izmosabb vagy többet,ha nem annyira akkor kevesebbet...

2011. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na de azért mondom hogy akkor fehérjét is vennék ha nem tudok otthon úgy kajálni hogy ne vesszen el az izom, vagyis csökkenjen! Értem?
2011. máj. 24. 12:38
 4/8 A kérdező kommentje:
És tudom hogy nem leszek testépitő de nem ez a célom...
2011. máj. 24. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:

mark86


azt nem tudom hogy érted-e,de vegyél proteint, l-karnitin helyett meg vegyél egy multivitamint mert pénzkidobás így!

2011. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És milyen proteint vegyek?
2011. máj. 24. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:

mark86


bármilyen tejsavó protein koncentrátumot,ha nincs annyi lóvé akkor meg power protein!

2011. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
l-karnitin diétával és kardió vagy aerob+súlyzós edzés mellett segít elég sokat. Ha ez nincs meg akkor felesleges szedned. A fehérje pedig igen fontos legfőképpen súlyzós edzés után, vagy ha épp nem tudsz enni. Szerintem tejsavó fehérjét vegyél, és figyelj rá, hogy ne legyen benne zsír és szénhidrát. Edzés után ha iszod akkor egy kevés dextróz azért mehet bele, de mivel diéta óvatosan tedd.
2011. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!