Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15évesen szedhetek L-karnitint?

15évesen szedhetek L-karnitint?

Figyelt kérdés
Pontosabban ezeket szeretném szedni : [link] Builder.hu/termekek_reszletes. Htm4? id=3276&cimsor=Mega%20Carni-X [link] Builder.hu/termekek_reszletes. Htm4? id=3185 Nem rég elkezdtem kondiba járni és sífutózok is de nem igazán megy a fogyás és kiszeretném próbálni ez az K-karnitint! He? Értelmes válaszokat kérek! KÖSZÖNÖM!
2010. nov. 2. 22:22
1 2
 1/12 snack16 ***** válasza:

Szia!

Nem kell sietettni annyira,majd látszani fog;-)

Amúgy semmi bajod nem lessz tőle...én 16 vagyok és szedem,eddíg semmi bajom nem volt tőle. Úgytudom alapból van a húsokba,tehát sokat nem árthat.Nekem működött de kocogásnál hasznád vagy szobabiciklizésnél,és minimum 25-30 percet csinálj.

Sok sikert!

2010. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd, inkább az étrenden kéne változtatni vagy/és az aerob mozgást növelni.
2010. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
előttem szólóval értek egyet , inkább ne zabálj annyit ...
2010. nov. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem eszek sokat!És egészségesen táplálkozok!De nagyon lassan megy a fogyás....
2010. nov. 3. 15:56
 5/12 A kérdező kommentje:
Az első hozásszólónak.Te melyik terméket szeded?
2010. nov. 3. 16:05
 6/12 anonim ***** válasza:

"Nem eszek sokat!És egészségesen táplálkozok!De nagyon lassan megy a fogyás...."


Attól függ mi az a nagyon lassú. Heti 0,5-1kg az optimális. Ha egyáltalán nem megy akkor több CH. Írd le az étrendedet, akkor tudnék segíteni.

2010. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 snack16 ***** válasza:

Én biotech-es rágótablettát szedem(500mg abból 2-őt és 1 ór szobabicikli),az is jó ha 1000mg-osat veszel(egy tablettás),de a legjobb felszívódású a folyékony:D Lehet következőre azt veszek:D De a többieknek is igaza van,jó étrend nlkül nem ér sokat,de azt írtad nem eszel sokat és egészségesen eszel, és nem kell gyorsan fogyni...

Sok sikert:D

2010. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 snack16 ***** válasza:
Én azt mondom én nem figyeltem az étrendemre különös képpen,csak az alap dolgokra(nem ettem gyorskaját,nem ettem cukorkákat,nem ittam lónyálat,barna kenyér,szárnyas,hal vörös hús helyett...).Meg táplálékiegészítőket szedtem,sokat edzettem(!!) Mert az se baj ha eszel csak le is kell mozogni(ezt az alapelvet tartottam) és -20KG...
2010. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Leírnád melyik biotech-es rágótablettát szeded?
2010. nov. 6. 22:43
 10/12 A kérdező kommentje:
És a másik kérdéshez is kérdeznék milyen tápláléklekészítőket szedsz?
2010. nov. 6. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!