Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelőt szedhetek?

Tömegnövelőt szedhetek?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal elkezdtem gyúrni 2hónapja nyomjuk.

A magasságomhoz képest (165cm vagy valahogy így nem mértem magam mostanába) 47Kg vagyok. Szerintem ez elég kevés mert osztálytársam 50kiló fölött van és nem kövér. Haverom mondta hogy van valami jambo vagy milyen kezdőknek való hogy az nekem jó lenne havi 2kg ot dob kb. Nem lenne tőle semmi bajom később felnőtt koromba?És ha elkezdem szedni utánna abbahagyom mikor már elég akkor se lesz baj?természetesen attól még gyúrok toivább miután abbahagytam akkor is.És ha szedném nagyon meglátszana?mert szüleim nem örülnének ha tudnák hogy szedek valamit,de szerintem elég vékony vagyok és szeretném az állóképességemet javítani hízni meg nem nagyon tudok 15/F


2010. dec. 30. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Húú, megfogadtam, hogy most normálisan, nem bunkón válaszolok, de elolvastam a kérdést. Javaslatom:


Olvassál, tesztoszteron.hu, body.builder.hu


Mindenhonnan az összes alapismeretet.


Ha elolvastad, tedd fel újra a kérdésed, ha szükséges.

2010. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt bírom, itt pattog a sok csicska, nem idegesítem magam meg ilyesmik, akkor ne válaszolj b...meg, nem kötelező! Kérdező szedheted a jumbo-t mivel ez élelmiszer semmi káros hatása nincs, bár nem valami minőségi terméknek tartom! Először is az étkezést kell rendbe tenni! A te esetedben testsúlyonként 4-5g szénhidrát(ch) és testsúlyonként 2 grammm fehérje kell! Minőségi ételeket fogyassz! Az edzést pedig heti 3 alkalommal végezd, ami neked elégnek kell lennie!www.body.builder.hu itt utánanézhetsz az edzés és az étkezés után, és azt ne felejtsd hogy a tömegnövelők meg ilyesmi kiegészítők csak az étrendet egészítik ki, szimplán magukban nem érnek valami sokat!
2010. dec. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
A tömegnövelőre úgy gondolj mint egy cukormázzal leöntött csirkére egy vödörben :D (erre nem rég jöttünk rá az egészség témakörben :)) Szóval ugyan úgy kaja! De neked nem javaslom... neked csak ENNI kell! 47kg-os nem hiszem el, hogy nem tudsz hízni! Amúgy meg nem lenne tőle semmi bajod, de amíg sz4r a kajád addig ez sem fog használni
2010. dec. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem fogyasztanék ilyen szereket.

Véleményem szerint a vékony szálkás testalkat amúgy is sokkal szebb mint az izmos.

Főleg ilyen fiatalon, a te testalkattípusod még bármelyik irányba változhat.

2010. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Clem ***** válasza:

Mielőtt belemennénk megint idiótaságokba a "szerekkel" kapcsolatban..itt fejezzük is be szerintem!!!


Kérdezőnek..: nem lenne semmi bajod a tömegnövelő "szedésétől"..de inni kell mivel normális tápanyag..értsd--> mint ha pörköltet innál turmixolva..csak kicsit jobb az íze és a minősége!:)

De javaslom hogy az étkezésed tedd helyre először..min. napi 5x TARTALMAS ÉTKEZÉS és nőni fogsz mint a GOMBA!!!:)

2010. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második leoltott a f@szba, de linkete a buildert ő is, nem gyenge :D Tehát a sok mázon felül lehet mégis nekem volt igazam :D
2010. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csupán linkeltem, hanem segítettem is valamennyit ellenkezőleg veled! Nem oltottalak le a f@szba csak kicsit idegesít az ilyesféle megnyilvánulás! Ennyi!
2010. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!