Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két tömegnövelő között vacillá...

Két tömegnövelő között vacillálok, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

[link] - ez


[link] - és ez


melyiket érné meg jobban? és ízben amúgy mindegy melyiket veszem? vagy vannak nagyon undormányok? :D


2011. ápr. 4. 19:56
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Ez a darab darab kategória...
2011. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted? xD
2011. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

GreenTea


Na végre beállt a pofája:D

Most keresi a "bizonyítékokat": http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
:))))))))))))))))))))))))))))))))))
2011. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
Hehe:D:D
2011. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, aztán arra gondoltam, h szinte kvára mindegy, h jumbo vagy volumass :D meg nem látjuk a csávót, nem tudjuk mit eszik.



A provokátor pedig egy nyomorék f@szg.ci.

2011. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Az ilyen gyökerek miatt van az hogy elítélik a tápkiegeket. Tudod mi a kox te nagyagyú? Szintetikus formában bevitt hormonok, hormonszármazékok. Nálad a tejsavófehérje meg a szőlőcukor hormon? Mert nálam nem.

Azon sírtam be amikor azt mondod, hogy vénás cuccokra. Itt most mire gondoltál, heroinra? Mert az anabolikus szteroidokat k*rvára nem vénába adják, hanem intramuszkulárisan. Ha vénába adnád, meg is dögölnél az biztos :D


A kérdezőnek meg:


Jó dolog a tömegnövelő, ha meg tudod fizetni. Hogy melyiket kéne azt már leírták. Én még azt mondanám, hogy meg lehet oldani olcsóbban is. Napközben inni darált zabpelyhes fehérjét, edzés után dextrózos fehérjét, meg rakhatsz bele kreatint, glutamint. És így olcsóbban jössz ki, de több vele a p*csölés.

2011. ápr. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Ezt a balf*szt aki ennyi gec*séget osszepofazott ...hihetetlen


Egyebkent a tomegnovelok kozul nekem messze a Mutant Mass/PVL/ jott be a legjobban .... volumass,jumbo messze nem hasznalt annyit mint a mutant ...legalabbis nekem.

2011. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!