Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két tömegnövelő között vacillá...

Két tömegnövelő között vacillálok, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

[link] - ez


[link] - és ez


melyiket érné meg jobban? és ízben amúgy mindegy melyiket veszem? vagy vannak nagyon undormányok? :D


2011. ápr. 4. 19:56
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

ja értem

a tömegnövelővel van gond protein+dextroz/maltodextrin!

nem vagyok ideges,teljesen kikapcsol,megnyugtat, mikor valaki minden írásával bebizonyítja hogy értelmileg sérült!

koxos-kifejezéssel meg vigyázz,mert itt úgy beszélsz ahogy akarsz,de élőben lehet megtörnék érte a szádat és 2 hónapig jumbo-n kéne élned(análisan adagolva)

2011. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
0%

20:07, szerintem sürgősen állj le a koksszal, nagyon nem tesz jót neked, ha ilyen agresszív kismalac lesz belőled valahányszor nem neked van igazad...gyenge akaratú ütődött kis bohóc vagy, hiába feszegeted itt a műmuszklijaidat. Kapnál egy nagyobb maflást, kisöreg, úgy omlanál össze mint a pártállami diktatúra leszálló ágban...


Szerencsére nekem van annyi eszem hogy ne költsek iszonyú pénzeket ilyen szarokra. Hiszek az összeesküvés-elméletekben, ennek ellenére a több egyetemet végzett szakembereknek még mindig jobban hiszek mint egy ideggyenge kokszfüggő kismókusnak, ha nem haragszol :)

2011. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
írj 1 privit és meglátjuk ki hugyozik be először,ha eléd állok!
2011. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:

Jaj de nagy a pofája az értelmiségi, rajtunk felülemelkedő biosz tudósnak! Nem tudom észrevetted-e, de:

-A feszültséget te szítod. Valamiért kedvedre való fölöslegesen vitázni, provokálni.

-Nem mi hülyéztünk le téged először

-A fehérje, és tömegnövelő nem koksz. Ha itt megakadtál, akkor esélytelen vagy, menj vissza homokozni.

-Tök f@szságokat beszélsz, egyetlen linkkel sem bizonyítottad az igazadat (nem nlcafe.hu jellegűekre gondolok), viszont nem egy sportorvostól olvastam már, hogy javasolják a tömegnövelők, fehérjék használatát.

2011. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
0%

Most iszonyatosan megijedtem ám a sok műmuszklistól :) De ti tudjátok...ha ilyen jó az anyag, toljátok csak bátran. Eljön majd az idő, amikor nem lesz már hatása, és továbbléptek a vénás cuccok felé.


Persze, az összes orvosprofesszor hazudik, nektek van igazatok :D értem én...fél vesével is ugyanezt fogjátok majd mondani?

2011. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
73%
Ugye te csak kitalálod ezeket?Mert kb Schwarzenegger1 nevü személynek az értelmiségszintjén állsz.Még ha akarnák,akkor sem tudnék kitalálni ennyi f@szságot.
2011. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Linkelj már be egyetlen kib@szott linket, ahonnan ezt veszed!

A vesémet meg ne féltsd, gyanítom jobb dolga van, mint az ilyen "gondolkodó" gyökereknek, akik most szabadultak a bölcsészkarról, egyetlen egy sportot nem űztek, és napi kajájuk általában egy kis péksüti egy sonkás szendviccsel.

Kérlek érvekkel fejtsd ki, hogy az alapvető tápanyagoknak (fehérje, szénhidrát) milyen negatív hatásuk van a szervezetemre. Vagy csak pofázni egyszerűbb, de érveket felállítani már nem megy?

2011. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Majd hogyha bármelyik tömegnövelő vagy fehérje a NOB tiltólistáján lesz, akkor gyere vissza, addig hülyeség amit beszélsz. Csak sztereotip f@szságokat hadoválsz összevissza, pedig már kértünk, hogy mutass is valamit a nagyképű pofázás mellett.
2011. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

GreenTea


ÁÁÁÁÁ! xD Lehetetlen, hogy ezt komolyan írja valaki! Véletlenül nem Stomp Deni tart utó április 1-jét? xD

Figyelj, én tényleg nem hiszem el, hogy te komolyan írsz ennyi baromságot! Én is tudnék összehordani ilyeneket elhiheted! De ennek már tényleg nincs értelme!

Ha nem fejezed be, csak tovább röhögök!:D

2011. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
a privát se ért ide! pedig nem verekedni akarok! minek? csak röhögnék a kis rémült pofáján
2011. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!