Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két tömegnövelő között vacillá...

Két tömegnövelő között vacillálok, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

[link] - ez


[link] - és ez


melyiket érné meg jobban? és ízben amúgy mindegy melyiket veszem? vagy vannak nagyon undormányok? :D


2011. ápr. 4. 19:56
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
Köszi a videó linket (mrolympia), Bunny-t szeressük! :D
2011. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:

Aki szerint csupán azért mert mesterséges (ami f@szság), nem jó, annak ajánlom pár gramm arzén, esetleg urán fogyasztását. Na azok tök naturál dolgok, mégsem gondolom, hogy szívesen tolnád.

Egyrészt, ma azon kattogni, hogy tele van E betűvel egy ordenáré gyökérség, szinte minden élelmiszerben található E betűs cucc, másrészt pedig a fehérje viszonylag kevés káros dolgot csinál a szervezetedben. :DD

2011. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
0%

Minden cuccban van E-betűs anyag, de rohadtul nem mindegy, hogy mennyi. Ha napi 2 szál cigit szívsz csak el, lehet hogy soha az életben nem kapsz tüdőrákot, de ha napi 50 dobozt elnyomsz, 10 éven belül esélyes vagy egy daganatra.


Azért "kattogok" ezen, mert tudományosan bizonyított tény, hogy ezek a holmik tönkreteszik az emberi szervezetet. De ha szerinted nem így van, jelentkezz be egy ilyen konferenciára és győzz meg mindenkit hogy ez milyen egészséges és király dolog :) Hajrá, szurkolok neked!


Az arzénos-urános érved pedig abban a pillanatban összedől mint a kártyavár, amikor rádöbbensz, hogy egyiket sem kapni a TESZKÓban mint ennivalót :)

2011. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Tudományosan sosem bizonyítottak ilyet.Az tény hogy a nagyon magas fehérjebevitel károsíthatja a vesét,ugyanis a sok hülyegyerek balf@sz napi fél liter vizet iszik mellé.Ja és tescoba én láttam már Táplálékkiegészítőt:)
2011. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
0%

Nem bizonyítottak ilyet? Olvastam külföldi oldalakon ilyet, nem egyszer, nem kétszer. Ami azt illeti, én hiszek nekik.


TESZKÓba én is láttam tömegnövelőt, uránt meg arzént szerencsére nem :) ott még nem tartunk...

2011. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

kedves homályökör! gyógyszertáár? nem mondta még senki hogy a legnagyobb átb@szás a világon a gyógyszeripar?

egyáltalán nem érdekük hogy meggyógyulj,nem tűnt fel?

évekig kell tolni bizonyos gyógyszereket amik szépen szintentartják a problémát! tápkiegtől halt már meg valaki? mert gyógyszertől elég sokan.miért nem ajánlja az orvos? mert a 90%-uknak elképzelésük sincs a helyes táplálkozásról,életmódról! konferencia? pl.:amikor megtárgyalták az agyasok a napi 60mg c-vitamin szükségletet? ne röhögtess!

itt meg 1-2 tény az orvosokról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:

Nekem az Algoflex Forte és a Lopedium mindig használt idáig. Ha meg az orvosoknak nem érdekük, hogy valaki egészséges legyen, miért nem lehet kapni ezeket a szintetikus szarságokat egyik helyen se? Saját magadnak mondasz ellent, kis ostoba, nem tűnik fel? :D


Érdekes módon századokon keresztül volt rengeteg kiemelkedő sportember számos országban, akik nem töltötték a napjuk 90%-át zabálással, és nem toltak ilyen tömegnövelő fosokat. Ezt mivel magyarázod, nyomikám?

2011. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
És szerinted hol van egy mai testépítőtől bármelyik régebbi időkben élt izmos ember? Szerinted egy átlagember szeretne éveket eltölteni, hogy úgy nézzen ki, ahogy tápkiegekkel valaki fele annyi idő alatt, és egészségesen?
2011. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
0%
Akaraterő kérdése. Akinek érdeke hogy úgy nézzen ki, az nem fogja sajnálni rá az időt. Aki akaratgyenge, az meg tolja a kokszot, és reménykedik hogy Herkules lesz tőle.
2011. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
Ja, és a gyógyszertáras ökör érvedre: Miért tartanának KAJÁT egy gyógyszertárban? Majd ha látsz csirkemellet egy gyógyszertárban, akkor lesz valami alapja annak amit mondasz.
2011. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!