Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportolhatnak ha faj a...

Mit sportolhatnak ha faj a gerincem?

Figyelt kérdés

korhazba votlam sokat fkeudtem es ahogy abba hagytam a tancot aerobikot felszedtem par kilot :(

de faj a gerincem is .. milyen sportot ajanlotok hogy fogyjak izmosodjak es ne terheljem meg a gerincem?!

most uszni akarok menni mert az jot tesz a gerincnek de nem tudom hgoy attol fogynak e ?!


2009. febr. 27. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az úszásnál nincs jobb

Vagy pedig gyógytorna, az gerincfájdalmakkal nem szabad viccelni, és ész nélkül sportolni.

2009. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

aham! koszike a valaszodat!

azt hiszem uszni megyek.. de az a bibi hogy sokat fekudtem es azert faj a gerincem mert a hatizmok elvannak ernyedve es nem tudjak megtartani a gerincem..

itthol aerobikoztam de aztan elegge fajt a gerincem megterheltem akkor..

ugyhoft maradok msot az uszasnal es azt hsizem aztan fogozatosan megitn aerobikozni fogok vagy fitness:)

2009. febr. 27. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egyébként külön gerictorna is, amivel javíthatsz a gerinced állapotán. kérdezz meg egy gyógytornászt.
2009. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 alice_L válasza:
100%
A jogazas is nagyon jot tesz a gerincnek. Ha pedig rendbe jossz, akkor egy normalisabb lovardaban szépen megerositheted a hatizmaid (is).
2009. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszike a valasozkat!! azt fogom csinalni :) doki uszni kuldott szoval azt hiszem fogok is menni :P

aztan meg lovarda nicns nalunk kzoelbe.. de nyaron ha megyek magyarorszagra akkor megyek lovagolni is ..tavaly voltam es nagyon tetszett:P

csak utanna olyan izomlazam volt ;))

2009. febr. 27. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
úszás a legjobb! Tavaly egész évben úsztam sportszerűen és jót tett a gerincemnek.(gerincferdülésem van)
2009. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszike a sok jo valaszt :D

mill pusszi :)

2009. febr. 28. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!