Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék újítani picit, , ,...

Gabes kérdése:

Szeretnék újítani picit, , , van értelme?

Figyelt kérdés

185cm magas vagyok heti 4x járok gyúrni...85kg....mellbőség 112cm.....kar 40cm.......szeretnék elkezdeni szedni pár cuccot...van kondiba egy srác 2 hónap alatt 39-as karjából 45-öset csinált....és a csoda az,hogy nem ereszt le és van benne erő....hiába kérdezem nem árulja el mit szedett... próbáltam danabolt szedni... jó de inkább hzi tőle az arcom..meg nagyon vizest....arra gondoltam,hogy


100% Whey Protein Professional

Crea-Bomb

Jumbo

Testopump


ezzel a kombinációval milyen eredményt érhetek el??

vagy inkább próbáljam a sustát???


2011. ápr. 2. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írtál a kajádról sokat,de azért én elsőre azt vizsgálnám meg és dobnám meg 800-1000 kalóriával.

És az arányokat is megvizsgálnám,mert ehhez a magassághoz,testsúlyhoz és karmérethez ez a mell-hát méret kicsit karcsú.

Tehát a helyedben én a nagyobb hátra törekednék,nem feltétlen a 45ös karra,jelen állapotodban.

A testopump is mehet ha elmúltál 26-30 éves.Addig szerintem felesleges.

2011. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

GreenTea


Teljesen fölösleges szteroidhoz nyúlnod. Egyáltalán nem értesz hozzá ahogy látom, és így veszélyes!

Rendes étrend kell, utána a kiegészítők. A kox meg akkor ha versenyezni szeretnél, vagy ha már elég tudásod van hozzá, hogy összeállíts egy kúrát magadnak!

2011. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!