Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valamit rosszul csinálok?...

Valamit rosszul csinálok? Kezdek elkeseredni.

Figyelt kérdés

Sziasztok. A gondom az lenne, hogy kb 1 hete elkezdtem mozogni. Szobabicikli 15perc, taposógép 10perc, súlyzózás 10-15perc (1 kg), hasprés, lábemelgetések. Tudom nem sok, de mivel csak most kezdtem (kb 2éve nem mozogtam semmit, tehát így is kidőlök ettől) ennyi megy. A problémám viszont az, hogy én úgy látom, mintha híztam volna, legalábbis a mérleg ezt mutatja. 54kgról indultam és most 56 kg vagyok (167 cm magas). Idővel el akarom érni hogy legalább tudjak fél órát bicajozni egyhuzamban, és taposózni is legalább 20 percet. Tehát mi a gond?

És még valami. A karomat hogy tudnám látványosan vékonyítani? Van rajta fölösleg, tudom zsírégetés is kell hozzá, de melyek a leghatékonyabb súlyzós gyakorlatok karra? Most akarok venni majd 2kg-os súlyzót. Köszönöm a válaszokat előre is, és légyszi ne szóljatok le, tényleg most kezdtem el, mert már nagyon eltunyultam és nem érzem jól magam a bőrömben. 21/L


2011. ápr. 1. 14:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a súlyzózást 2 hete csinálom kb, vagy 2.5 hete, csak közben olvasgattam, hogy hogyan lehet zsírt égetni, és ezért fogtam bele a többibe.
2011. ápr. 1. 15:01
 2/10 anonim ***** válasza:
étkezésed rendben van?
2011. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na igen, ez az amit nem tudok... Sajnos ezekkel nem vagyok tisztában hogy mit kéne ennem, és mikor. Általában összevissza mindent képes vagyok megenni, persze nem tonna számra, de pl tegnapi kajám egy fél pizza volt, gondolom ez nem jó. de van hogy egész nap alig eszek, csak megeszek egy tányér levest, de van mikor többet..
2011. ápr. 1. 15:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat akkor alapbol rossz az egesz.A kajan mulik minden ,nem az edzésen.Ha nincs rendbe az etrend akkor ne vard hogy fogyni fogsz.Es ilyen hulyesegek h pizza meg h van amikor alig eszel :S.Nezz utana a neten ,egyel naponta 5-6x kiseb adagokat 2-3 orankent es minosegi kajakat.neten magtalalsz mindent.
2011. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
rossz az edzésed, rossz a kajád. csak ennyi.
2011. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó akkor most hogy megtudtam hogy rossz minden, tudnátok segíteni? neten a kajáknak utána nézek, viszont edzésterveket nem nagyon találok, lehet csak én vagyok a béna hozzá. van szobabicaj, taposógép, sulyzó, ezekből mit lehet kihozni? futást ne javasoljátok, mert a talprészem nem túl jó, kicsit bütykös is a lábam és nem bírja a futást:S
2011. ápr. 1. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Kézisúlyzókkal nagyon sok gyakorlatot lehet csinálni. Lényegében mindenre tudsz velük edzeni (persze megfelelő méretűvel)!

Itt találsz mindenre gyakorlatokat: [link]


Első sorban a kajálást kell rendbe rakni. Aztán össze lehet állítani az edzést. Én lehetőség szerinte a konditermet ajánlom, de ha otthon edzel hát otthon edzel... Heti 3-4 súlyzós edzés, és ugyanennyi aerob teljesen rendben lenne.

Ezek alapján találd ki mit, hogyan szeretnél.

2011. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Mennék én konditerembe, csak nagyon önbizalomhiányom van ilyen téren, ott mindenki fitt meg minden, énmeg odaállítok a plöttyedt testemmel, hülyén érezném magam, ezért egy ideig inkább itthon csinálgatnám a dolgokat, amíg valamennyire formába tudom hozni magam. a kajálás után már után néztem nagyjából, csak ezek a kalóriaszámolgatások meg minden még kicsit magas nekem, de foglalkozni fogok ezzel is.
2011. ápr. 1. 23:37
 9/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem kell félni a konditól, egyáltalán nem fitt mindenki aki odajár. Nyugodtan menjél csak le, nem fog senki kinézni onnan!

Az étrendhez egy kis segítség: [link]

Itt találsz kész étrendeket is, ha regisztrálsz, akkor pedig sajátot is készíthetsz! Olvasgass utána, nem olyan nehéz hidd el!

2011. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szia! nagyszépen köszönöm a linket, hasznos volt, elolvasgattam pár étrendet. nehéz lesz szerintem eleinte betartani, de majd próbálkozom. :)
2011. ápr. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!