Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezért nem fejlődtem igazán...

Ezért nem fejlődtem igazán izomban?

Figyelt kérdés
egy évig kondiztam mellette rendesen étkeztem napról napra nagy általánosságba véve(csak ritkán ettem olyat ami nem okés oda) alig fejlődtem valamit ... mondom ez nem okés elmentem endokrinológushoz bumm hormonpanel , valami miatt tesztoszteron szintem 4,63 (a normát 9,9-27 között írja) prolaktin szintem magas , lh szintem is magasabb a kelleténél , 2-3hét múlva minden kiderül és lehet valamit kapok majd ami megteremti a békét arrafele... vajon emiatt nem fejlődtem? :S 18f 189cm 75kg
2011. ápr. 1. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A tesztoszteronnak meghatározó szerepe van tudomásom szerint a fehérje beépítésében, könnyen lehet hogy amiatt nem fejlődtél.


KB mennyi fehérjét ettél naponta ?

2011. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azalatt az egy esztendő alatt sikerült híznod kb. 7-9 kilót akkor már elmondható, hogy normális ütemben fejlődtél.. Persze nem tudom, hogy mekkorát fejlődtél csak írtam ezt az okfejtést... Én úgy tapasztaltam, hogy másfél havonta 1 kiló a normális...
2011. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
4,63, ez komoly? Nekem is viszonylag alacsony a tesztom, 10,3, és én TUDOM h azért nem fejlődök rendesen, mondjuk én 24 vagyok, de akkor is.. de 4,63... Én a helyedben komolyan elgondolkodnék először 1 természetesebb témájú kúrán, mondjuk próbáld ki a tribulust hogy javuljon a helyzet! Én is azt szedem jelenleg, egész jó a tesztoszteron serkentésére. Ha nem jönne össze, akkor mindenképp 1 orvosilag ellenőrzött tesztoszteronkúrában látom a megoldást.
2011. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyire radikálisan alacsony a dolog? különben a nem erősödésen és nem izmosodáson kívül másban is észrevettem h valami nem oké a hormonjaimmal, de ezt gondolom tudjátok mire értem ...
2011. ápr. 2. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!