Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fejlődtem volna? Adatok lent

Fejlődtem volna? Adatok lent

Figyelt kérdés

19/f. Eddig soha nem kondiztam A héten kezdtem el gyúrni. Egy éve gyúrtam augusztustól-novemberig, de akkor rosszul kajáltam így nem fejlődtem semmit. Idén májusban mentem 2 hetet, majd abbahagytam, mert szóbeli. Most megint elkezdtem a héten. Fehérjeport elkezdtem szedni a májusi 2 hét és a mostani héten is már szedtem.


Ez már fejlődés lenne ? Én a mell környékén már látom magamon és az alkaromon is egy-két ér már kezd duzzadni.


Az elmúlt pár nap folyamatosan. Mérési hiba lehet van benne, de fejlődést mutatnék így 1 hét után ?


melkhas: 89 cm

jobb alkar 27 cm

bal alkar: 27 cm

jobb kar: 29 cm

bal kar 30cm

has 79cm

jobb váll 39cm

ball váll: 39 cm

súly: 67,5 kg


melkhas: 88cm

jobb alkar 27cm

bal alkar27cm

jobb kar29cm

bal kar29cm

has 79cm

jobb váll 45cm

ball váll: 42cm

súly: 68kg


melkhas: 89cm

jobb alkar 27,5cm

bal alkar 28cm

jobb kar 31cm

bal kar 31cm

has80cm

jobb váll 45cm

ball váll: 45cm

súly: 70 kg


melkhas: 91cm

jobb alkar 28cm

bal alkar 28cm

jobb kar 32cm

bal kar 31cm

has81cm

jobb váll 44cm

ball váll: 44cm

súly: 70 kg


2011. júl. 1. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy naponta kell mérni? Glikogén raktáraid töltődnek fel, ennyi. 1 hét alatt mit vársz? Években mérik a jó eredményt. Amiket mértél meg elég érdekesek, alapból méregetni baromság, naponta meg pláne.
2011. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így elég fals.. Nem tudom mikor mérted magad, de remélem nem edzés után..

Mert ugyebár egy napon nem edzel mindenre gondolom, tehát nyilván az adott edzett testrész nagyobb lesz az edzés után, mint a következő napon...

A reggeli éhgyomros méréshez is tudnék írni egy két meghatározó indokot arra nézve, hogy miért biztosan pontatlanok ezek az adatok.

Érdemes fotózni magad és a súlyt írkálni! A reggeli súlyt, tehát felkelés, pisilés után, de még reggeli és akármilyen egyéb szájon át bevitt dolog előtt...

A széklet kérdése rizikós, mert az vízvesztéssel jár, tehát ha az is rendszerint reggel esedékes akkor érdemes még az előtt megnézni...

Tehát a fotó és a súly méregetés majd meghozza a választ a kérdésedre, persze nem egy két hét után, hanem mondjuk két hónap után! Az is lehet, hogy nem fog változni a súlyod, viszont a kép magáért fog beszélni egyértelműen!

Apropó, nem érdemes minden nap elvégezni a mérést. Elég hetente 2* ha nagyon ragaszkodsz hozzá... Mondjuk Kedd, péntek!

A centit meg felejtsd el egyelőre. A fotó a lényeg! Ezek a méretek meg majd max akkor kellenek, ha már edzel vagy fél éve és meg akarod nézni, hogy mégis mekkora változást értél el a méretek terén.

2011. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!