Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezért nem hízhattam izomban?

Ezért nem hízhattam izomban?

Figyelt kérdés
Mondtam ez má így nem okés elmentem endokrinológushoz , hormonpanelt nézessen, azt mondja tesztoszteron szint érték 10 körül kellene lennie az a normál érték , nekem erre 4,5 , meg azt mondta hogy valami prolaktin szintem meg magas annak meg nem kéne ... :(
2011. márc. 18. 18:35
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy fél éven keresztül semmi fejlődést nem mutattam, pedig rendszeren-rendesen edzettem s ettem , így gondoltam elmegyek kivizsgáltatni magam, meg is lett az eredménye... fogadok innen nincs kiút ...
2011. márc. 18. 18:37
 2/10 A kérdező kommentje:
van erre egyáltalán valami stabilizáló gyógyszer? vagy életem végéig szedjek valami gyógyszert? vagy semmi megoldás?
2011. márc. 18. 18:40
 3/10 clint ***** válasza:

nem kell...

íme néhány legális cucc:

[link]

[link]

[link]

[link]

Sztem nem kell gyógyszer, sok zsíros kaja, sok matyizás, esetleg gyógyszerek mellékhatása is lehet a hormoncsökkenés (nem szteroidra gondolok)

Amugy szteroid nem volt soha benned?

2011. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de mikor még netre se futotta jól átbasztak (meg is érdemeltem) de így nem élek normális életet, megkaptam a leckét rendesen szeretnék minden embernek való dolgot művelni....:(
2011. márc. 18. 18:49
 5/10 A kérdező kommentje:
zsíros kaja amikor 190centim mellé vagyok 77kiló ...
2011. márc. 18. 18:49
 6/10 clint ***** válasza:

nagyszerü.

nos válogass a linkelt cuccok közül. Ha nem segítenek (de sztem fognak) akkor marad a gyógyszer. Mégpedig Szúrni kell majd egy párat (hcg)

2011. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor kerestem/kutattam utána a dolgoknak amikor már késő volt és amire azthittem ártatlan dolog , kiderült hogy egyáltalán nem az , lecsúszott kb 100szem inkább nem is mondom mi úgyis tudjátok miről van szó , ezt elmondtam mindenkinek a családi körömben , a doktornak , erre a doktor azt mondja lehet pszichikai oka is, na nesze itt van a pszichikai ok ... istenem az eredmény az én szavaimat támasztja alá . sajna
2011. márc. 18. 18:53
 8/10 A kérdező kommentje:
hülyén írtam már , először andrológusnál voltam múlt héten , hormonpanel meg még 1 féle dolgot vizsgáltak, ezen a héten meg felhívtuk, közölte az eredményt , azt mondta menjünk endokrinologushoz, hát mondom nagyon jó , erről is csak én tehetek egyébként 18/f . sok dolog azért van hogy tanuljon belőle az ember, hát ebből fix hogy megtanultam a tanulságot.
2011. márc. 18. 18:55
 9/10 A kérdező kommentje:
ez a prolaktin egyébként mi a franc lenne? ezt is lelehet csökkenteni?...
2011. márc. 18. 18:56
 10/10 clint ***** válasza:
nem igazán tudom elmagyarázni érthetően. Az ösztrogén szinted emeli. Nőknél szokot magas lenni terhesség után. Általában a prolactin felelős a mellszövetek naygobbodásáért, a heresorvadásért stb. Ez nőknél és férfiaknál is normál esetben alacsony kell legyen. A kiegészítők amiket linkeltem ezt lenyomják. a kialakult dolgokat pl heresorvadás, vagy mellbimbónövekedés, esetleg kinyomhatatlan pattanások stb nem fogják visszacsinálni.
2011. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!