Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömeget növelek, másfél...

Tömeget növelek, másfél hónapja gyúrok, milyen étrendet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

szedek "tömegnövelőt" de sajnos csak Gainer 3000 nevű cuccra volt most keretem, tudom szar, bla bla - de jobb mint a semmi, és most csak erre volt pénzem, ha ez elfogyott veszek egy 4,4kgmos Jumbot. kérdés az lenne hogy milyen étrendet tudnátok ajánlani? valamennyire jó lenne ha változatos is lenne...


a másik gond az hogy néha van étvágyam rendesen, néha pedig nincs semennyire, nemtudjátok ez mi miatt lehet? valamivel elronthatom a gyomromat?


17f - amúgy 190cm és 77-78kiló vagyok


2011. márc. 31. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

GreenTea


Itt találsz egy csomó étrendet, ha regisztrálsz akkor csinálhatsz sajátot is: [link]

Az étvágytalanságról fogalmam sincs mitől lehet, enni kell olyankor is és kész.

A Jumbo napközbe nagyon jó, reggelinek is frankó. Edzés után viszont nem a legjobb, oda inkább Whey Gainer vagy Volumass 35.

2011. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!