Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha edzek a mellizmaimra...

Ha edzek a mellizmaimra nagyobb lesz vagy kisebb? Többi lent 20/l

Figyelt kérdés
Már sokmindenkit kérdeztem de mindenki mást mondott. Most olyan válaszát szeretném hallani aki ért is hozzá. Az alkatomhoz képest hatalmasak a melleim amit örököltem. A súlya miatt azt vettem észre mintha kicsit lógna. Diétázni nem szeretnék, mert így is elég vékony vagyok. szeretném ha kisebbek lennének az edzés segít vagy scak feszesebb lesz és nagyobb?
2011. márc. 31. 17:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
De van csak nem is tudom már suliban se ettem napközben. Tudom, hogy jobb lenne és próbálok enni de valahogy nem kívánom napközben.
2011. ápr. 4. 15:21
 22/30 anonim ***** válasza:

GreenTea


Pedig ha kívánod, ha nem, enni akkor is kell nap közben. Semmi jóra nem vezet ha ilyen rendszertelenül táplálkozol! Szívesen segítek étrendet is összehozni, csak írd le mikor mennyi időd van kajálásra!

2011. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Reggel fél4-től este 6-ig bőven van időm enni bármikor.:) Sokkal jövök már így neked:) Túlságosan is rendes vagy. köszönöm^^
2011. ápr. 4. 22:23
 24/30 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha nem lenne időm, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem segítenék:D De mivel van, így szívesen segítek!

2011. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

GreenTea


Majd holnapra írok valami jót! Aztán meglátjuk mi lesz.

2011. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

GreenTea


Bocsi, de ma kicsit elszállt az időm... Holnap tudok pihizni, és megírom a kaja rendet! Addig is jó legyél!;)

2011. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ráérsz vele:) nem olyan fontos az ha van egy pici időd inkább ne azzal foglalkozz. Majd ha nagyon unatkozol elég akkor.
2011. ápr. 6. 16:36
 28/30 anonim ***** válasza:

GreenTea


Na, a legjobb az lenne, ha napi 5-6x tudnál kajálni. Ne nagy zabálásokra gondolj ám, simán meg lehet oldani 10 perc alatt:)

Mielőtt még valami konkrétat írok, érdekelne, hogy munkába mit tudnál vinni? Ilyenek érdekelnek, hogy például kajásdobozba csirkehúst meg rizst vinnél-e, vagy inkább vinnél magaddal konzerv tonhalat?


Az "étrend" egy reggeliből, 3 munkahelyi kajából és egy vacsiból állna.

Munkába jó lenne ha tudnál húst fogyasztani, mellé mehetne rizs, krumpli, saláta... A lényeg, hogy legyen fehérje beviteled!

2011. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Persze, hogy meg tudom oldani bármikor és bármennyit ehetek. :) Mindkettőt tudnám vinni. Valahogy tényleg meg kell hálálnom neked:)
2011. ápr. 7. 16:18
 30/30 anonim ***** válasza:

Reggeli:

2 egész tojás+1 tojás fehérje (akárhogy elkészítve)

50g zab- vagy kukoricapehely (természetesen tejbe)


Munka1:

1 tonhalkonzerv zöldséggel (paradicsom, paprika, saláta...)

zöldalma


Munka2:

100g csirkemell

60g rizs

zöldség


Munka3:

100g csirkemell

60g rizs

zöldség


Edzés: gondolom munka után edzel egyet:)


Vacsora: (edzés után)

125-150g sovány túró, hogy jobb íze legyen tehetsz hozzá lekvárt vagy mézet.


Napi 2 liter víz mindenképp legyen meg! Jó lenne egy multivitamin is, mert az mindig jó ha van:)

------------------------------------------------------------------------

Ez igazából csak egy nagyon egyszerű vázlat, amit ha betartasz, akkor már közeledsz a rendes napi étkezéshez!

2011. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!