Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha edzek a mellizmaimra...

Ha edzek a mellizmaimra nagyobb lesz vagy kisebb? Többi lent 20/l

Figyelt kérdés
Már sokmindenkit kérdeztem de mindenki mást mondott. Most olyan válaszát szeretném hallani aki ért is hozzá. Az alkatomhoz képest hatalmasak a melleim amit örököltem. A súlya miatt azt vettem észre mintha kicsit lógna. Diétázni nem szeretnék, mert így is elég vékony vagyok. szeretném ha kisebbek lennének az edzés segít vagy scak feszesebb lesz és nagyobb?
2011. márc. 31. 17:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nagyobb és kisebb nem lesz,de feszesebb,erősebb lesz és ezáltal jobb lesz a tartása.Hasznos lehet ha picit lóg.Csak ajánlani tudom.
2011. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
a mell az nem izom, nem lesz se kisebb se nagyobb, feszesebb lehet és minimálisan az alakja is jobb lehet az edzéstől. A diéta és aerob vagy kardio hatására bekövetkező testzsírszázalék csökkenés viszont kihatással lehet a méretére, de ez sem túlságosan
2011. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

GreenTea


A melleid méretét nem fogja megváltoztatni. A mellizmaidra edzel, tehát az lesz nagyobb, erősebb. Kicsit feszesebb lehetsz, változhat az alakja, de méretben tényleg maximum csak zsírcsökkentésnél fog változni egy picit. Ha csak egy picit lóg az nem baj:)

Na most ahogy írtad te vékony vagy és így is nagyok a melleid. Erre azt tudom mondani, hogy: Bírom az ilyet!:P

2011. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy normálisan válaszoltatok:)

Esteleg nem tudtok valami jó gyakorlatot rá? Amit azért nap végén 10-12 óra meló után még meg tudok csinálni. Köszönöm

2011. márc. 31. 18:56
 5/30 anonim ***** válasza:

GreenTea


Gondolom otthon szeretnéd csiálni. Semmiképp sem megoldható a konditermi súlyzós edzés?

2011. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:( De mivel tesómék egy ideig jártak de nem volt idejük már menni vettek egy pár gépet meg én is magamnak.
2011. márc. 31. 19:19
 7/30 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mitek van?

2011. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Öööh hát haspad, futópad, lépcsőző gép, ellipszis gép meg 2 kondigép talán több nincs.

Nagyon szimpi vagy:$

2011. márc. 31. 19:42
 9/30 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mellizom erősítés szempontjából minket a kondigépek érdekelnek, a többi az aerob edzéshez lesz jó.

Milyenek a kondigépek? Ha tudnál esetleg linket hozzájuk, vagy itt hasonlót mutatni: [link]

Fontos lenne, hogy egyáltalán milyen lehetőségek vannak.


Egyébként köszönöm:$, igyekszem segíteni:) Te is szimpatikus vagy:)

2011. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

[link]

Hasonló. Nem csak azért, mert segítesz hanem amúgy is nagyon sok komidat olvastam:) aranyos vagy nagyon és kedves is:)

2011. márc. 31. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!