Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zabálom a rizst de korog a...

Zabálom a rizst de korog a gyomrom?

Figyelt kérdés

78 kg vagyok, és napi 500 gr rizst eszek meg, valamint 400 gr csirkét, meg prot.por, ilyenek. Na a lényeg, hogy mióta átálltam a csirke-rizsre, EGÉSZ ÁLLÓ NAP ÉHES VAGYOK!!!!!

Ez persze egybeesik az edzés-életmód elkezdésével is. Néhány hete tart.

Megeszem a 10 dkg barnarizsemet 1 adagra, aminek kilója kb. 800 Ft, és 1 óra múlva már érzem az enyhe gyomorkorgást. Sőt, van hogy előbb!

Mi a fene van? Eddig lencsével aeroboztam súlyzós edzés nélkül és soha nem tapasztaltam ezt!


2011. márc. 29. 12:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

GreenTea,


Te vagy az én emberem! :D (Ha már hasonlóan működünk...)

Diétát végig csinálod tömegelés alatt is? Heti 3-szor, reggel? Előtte nem eszel semmit (fehérjét sem)?


Zsírégetést hogyan csinálod? Nagyon alacsony CH, minden napos aerob, és magas fehérje? Milyen sebességgel megy le a zsír?


Minta edzéstervet követsz vagy van sajátod?


És végül este lefekvés előtt mit eszel? Én ált. túrót, vagy egy kis tejsavó koncentrátumot.


Hálás köszönet ha válaszolsz!

2011. márc. 30. 13:47
 12/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


"Diétát végig csinálod tömegelés alatt is? Heti 3-szor, reggel? Előtte nem eszel semmit (fehérjét sem)?"

-Gondolom aerob edzésre gondoltál. Őszintén szólva azt nem viszem túlzásba, mivel elég gyors az anyagcserém, így a heti 3x fél óra nekem fölösleges. Ha túlzottan zsírosodok akkor kicsit visszaveszem a CH-t esetleg +aerob edzés után. Próbálok mindig reagálni az épp adott helyzetre.


-Zsírégetés: Nem sűrűn fogyózok, de amikor igen, akkor ahogy írod sok fehérje 4g/ttkg és a CH-t csökkentem folyamatosan (általában 12-14 hét alatt). Az aerobot folyamatosan emelem, a végén már minden nap.

Hogy milyen gyorsan megy le a zsír? Húúú, én úgy vettem észre hogy viszonylag gyorsan elkezd olvadni és egyre lassul, de persze mindig a vége a legnehezebb.


-Edzésterv és étrend is saját.


-Lefekvés előtt túró, esetleg egy kis plusz Power Proteint.


Remélem segítettem.

2011. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél,


köszönöm a tanácsaidat!

2011. márc. 30. 15:21
 14/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Igazán nincs mit.

2011. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!