Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt így lehet...

Szerintetek ezt így lehet csinálni, vagy ti javítanátok rajta? (edzések)

Figyelt kérdés

Sportolok és szükség lenne mellé edzőtermi edzésre is.

Gondoltam lehetne úgy, hogy:

1.verzió.................2.verzió

hétfő: edzőterem...............edzőterem

kedd: edzőterem.............kardió( alap sport)

szerda: kardió( alap sport)....kardió( alap sport)

csütörtök:kardió( alap sport)..kardió( alap sport)

Péntek: kardió( alap sport)..kardió( alap sport)

Szombat: edzőterem.................edzőterem

vasárnap: ----.......................---


A sportot nem neveztem meg, mivel nem fontos a kérdés szempontjából, de kardiónak minősül.Igazából az a problémám, hogy nem tudom egyszerűen rendesen elrendezni a pihenőnapokat és az edzéseket. De ha súlyzós edzés után másnap kardió van az problémát jelentene? A csütörtöki és pénteki edzés semmiképp sem mozdítható el, egyedül a kedd - szerdaival tudok babrálni.

Válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. márc. 28. 18:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Táblázatszerűen akartam megcsinálni és elcsúszott. Az első jelöli az 1. verziót a ... után levő rész pedig a 2. verziót értelemszerűen.
2011. márc. 28. 19:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az első rendben van,vasárnap elég pihenőnapnak,viszont ez így elég nyers...pl:mit tartalmaz az edzőterem?!korod,nemed,stb....de,ha csak egy rövid válaszra voltál kiváncsi,akkor az első:)
2011. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt kell mondanom, de nagy baromság amit te akarsz csinálni. Minden 2. nap kéne edzened, az izomzatodnak pihennie kell, így fog fejlődni. Minden edzésen minden izmodat mozgasd meg, de ne minden nap. Ha utánanézel (de nem csak felületesen, vagy bemész egy táplálékkiegészítős boltba és megkérded) rájössz hogy nem megoldás a minden napi edzés, 1 pihenőnap nem elég 1 héten. Az élsportolók is többet pihennek, mint amit te írtál.
2011. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

19 éves férfi vagyok. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy az izomzatnak szüksége van a regenerálódási időre, de mivel nem minden nap lenne súlyzós edzés, hanem ahova sport van beírva, ott kardió van, az gondolom nem úgy, illetve nem annyira terheli az izomzatot.Így talán elég lenne az 1 pihenőnap. Amúgy azért ezek a verziók vannak, mert nincs több nap egy héten :)


Jav.:a 2. verzióba szerdán van az edzőterem és akkor már tényleg rendben van a táblázat.

2011. márc. 31. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Én csak a kérdésedre válaszoltam, hogy mit változtatnék, és nem értek veled egyet. Persze ez csak 1 vélemény.

Ha te ezt nem fogadod el (amit írtam), és meg akarod magadnak magyarázni hogy neked van igazad, akkor tedd azt, de attól még kardio után is kell pihenni. De ha neked úgy jó, ahogy eltervezted, akkor hajrá. A lényeg amit gondolom tudsz, hogy mozogni kell.

2011. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ezért mondtam, hogy mondjatok jobban elrendezett edzésnapokat. Mert azt hajtogatni, hogy nem jó azt én is tudom, de attól még nem lesz több nap egy héten. :)
2011. márc. 31. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:

első vagyok: Az én heti edzésem: 1.konditerem 2.aerobik 3. 1óra kardio+kondi 4. 1óra futás 5. aerobik 6.1óra kardio+kondi 7. pihenőnap

Nekem bőven elég az egy pihenőnap! Ha megeröltetem az izmaimat a kondinál v aerobiknál,akkor ott van a többi kardio nap ami "lerázza" az izmokat! A profi sportolók sem mondanak mást,1nap pihi elég viszont azt be is kell tartani!:):)

2011. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is sportoló vagyok és ezért nem adhatom le a kardiós napokat. Megpróbálom májustól és meglátjuk mi lesz.
2011. ápr. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!