Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ugrókötelezéstöl lapos...

Az ugrókötelezéstöl lapos lesz a hasam?

Figyelt kérdés
Napi 9öperc folyamatos úgrálás esetén fogyhatok?Nem vagyok valami izmos és úszogumim van,diétát befejeztem de nem vagyok megelégedve magammal...kollégista vagyok és helyhez-időhöz vagyok kötve!Ötleteket várok!
2011. márc. 25. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Diéta nélkül nincs fogyás.Csak teljes testről lehet fogyni.Az ugrókötelezés sz@rt se ér.Végezz intervallumos futást és aerob edzést.
2011. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kötelezés nagyon is jó,de persze a diéta az első a célodhoz.

Meneteket ugrálj,ne egybe 9 percet,ami tényleg nem sok.

1perc kötél,fél perc pihenő.

30 mentről indulj,ez a minimum.

És bőr kötéllel az igazi.

2011. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam 90 percet....és mellette diétázom is:)Szerintetek összejön hasból a fogyás? Esetleg tudtok ajánlani olyan gyakorlatokat amelyek a csipő környékén hatásosak? Köszi
2011. márc. 26. 12:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Mint már írtam,nem lehet csak hasból fogyni,hanem teljes testről.És az ugrókötelezés mellett végezz kardió/aerob edzést.
2011. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem 9,hanem 90perc.Az viszont bitang edzésnek kellene,hogy legyen.Így látatlanban csak arra tudok gondolni,hogy nem megfelelő az intenzitás.

Az állóképességi kötelezés tempója valami ilyesmi.

http://www.youtube.com/watch?v=lVkYjp4mqnc

Ritmust érdemes váltani,de ennyire nem kell cifrázni.

2011. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!