Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van erre esélyem? (hajlékonysá...

Van erre esélyem? (hajlékonyság, nyújtás)

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok és az utóbbi években nagyon keveset mozogtam. Szeretnék elkezdeni nyújtani, kiskoromban mindig az angolspárga volt az álmom, de nem nagyon tettem érte. Alapvetően nagyon hajlékony vagyok, de nem tudom, hogy ilyen korban elérhető-e extrém eredmény a nyújtásban? Tulajdonképpen a baletthoz szükséges hajlékonysághoz szeretnék közelíteni. Persze akkor is elkezdem, ha nem elérhető, mert jól esik, de szeretném tudni, hogy lehetséges-e, azokhoz képest, akik 8 éves koruk óta ezt csinálják.
2011. márc. 25. 10:34
 1/2 anonim válasza:

Természetesen van rá esélyed.:D


Kicsit több idődbe kerül majd,mint egy 6 évesnek vagy még fiatalabbnak,mert annyi idősen "eleve" olyan laza a test.:)


Tetszik a hozzáállásod is,szerintem nem lesz gond,a lényeg a fokozatosság.:)Sok sikert!

2011. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
"Laza a test"...uh...ezt jól megfogalmaztam,de érted.:)
2011. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!