Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha futógépen mondjuk letudok...

Ha futógépen mondjuk letudok futni megállás nélkül pl. : 2km-t 15perc alatt, akkor az a kinti futásban, hogyan fog kinézni? Úgy értem melyik a nehezebb kint vagy bent?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

passz.

gépen még soha nem futottam.

ha futni megyek akkor a minimum hogy friss levegőn legyek.

2011. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem futópadon kicsit nehezebbnek tűnik. lehet,hogy csak a friss levegő hiánya,vagy mert ott nem vehetek vissza a tempómból,mert egyből felkenődnék a falra :)
2011. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Úgy, hogy nem fogsz szédölögni miután abbahagytad a futást:D Legalábbis nálam úgy szokott lenni futógép után..:)


Egyébként szerintem a szabadban "nehezebb" a futás, a domborzat és a terepkörülmények miatt.. De sokkal jobb is, én inkább futok szabadban.

2011. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen pontosan nem lehet megmondani ez ezért nehezebb a másik meg azért :) am sztem futógép után nem mindneki marad talpon rögtön szédülés nélkül :P
2011. márc. 23. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
szabadban nehezebb. ha lefutod ugyanazt a távot szabadban a futópad után (ha sikerül egyáltalán), akkor másnap besz...sz olyan izomlázad lesz. mivel teljesen máshogy használod az izmaidat. ha belegondolsz futópadon ha felkapkodod a lábad már akkor "haladsz", normális futáskor teljesen máshogy rugaszkodsz el a talajtól. ha nem vagy rákényszerítve a futópadra (rossz időjárás, nincs megfelelő hely, rossz a levegő stb), akkor irány a szabad! a friss levegő, a többi futó, a tényleges haladás ténye, az hogy kint vagy a házból, mind mind jobban motivál :)
2011. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 legion ***** válasza:
Dobd ki a futópadodat!Néha én is eljárok kondiba,de csak mert az én húzódzkodóm alacsony ahhoz,hogy fel bírjak rá ugrani.Olyankor annyi nőt látok,akik nálam is fiatalabbak(én 26 vagyok,és helyettük is szégyellem magam.....keress egy futópályát,400 m egy kör,90 és 105 között ha egy kört futsz,az jó,és hajrá!
2013. márc. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!