Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bicepszet hogyan durrantjátok be?

Bicepszet hogyan durrantjátok be?

Figyelt kérdés

Érdekelne, ismétlés szám sorozat és gyakorlat is esetleg ha van vmi spec technika.

Létezhet hogy bicepszet rövid (4-6 ism.) sorozatokkal jobban be tudom durrantani mint a "normál" (gondolok itt: 10-12 ism.) sorozatokkal.

Vagy vmit rosszul csinálok?

Kétkezes bicepsznél ti mekkora súllyal dolgoztok mondjuk koncentrált-hoz képest? (Én pl kétkezessel kisebb súlyokat tudok megmozgatni, elég furának tartom.)


Előre is köszi!


2011. márc. 13. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Dinamittal!
2011. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden embernél más válik be. Van akinek hamar bedurran, van akinek nem igazán. Én 3 gyakorlatot nyomok: 1. franciarúddal, 2. ülve kézisúllyal, 3. csigán páros bicepsz (ahol a kábel keresztezést is csinálod).

Ha neked a kis ismétléstől durranik be az sem baj, de néha kell nekik a sok ismétlés is.

2011. márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én így edzek:

Állva francia rúd

Scott Pad 4sorozoat rendes leengedéssel vizszintesig+egy sorozat minimális visszaengedésekkel és max felhuzással,a csucsösszehuzodás érdekében,

Utána Kalapács

A végén egy kis huzodszkodás bár erre már sok energiám nem szokott jutni.

Lényeg ami a lényeg nekem már a scott pad elejénél rég bedurran...

2011. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja igen:Ismétlésszám 10-12,de ez emberfüggő nem biztos hogy nálad ez bevállik.Létezhet az is hogy neked a 4-6 jön be bár azért 4 az elég kevés.Az izmok iszonyat könnyen megszokják az ismétlésszámokat és nem akarnak tőle ''megvállni''.Pl.:Ha eddig 8at csináltál fél évig nagyon nehéz lenne most ugy edzeni hogy felmész 10felé.Váltogatni kell.-A fejlődés érdekében.Lényeg hogy mindig túl juss a holtponton amikor megállsz...Úgy fogsz f@szán fejlődni.
2011. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Állva egykezes súlyzóval csinálok 4X10-et úgy hogy rendesen megerőltetem a bicepszem és akkor a végére bedurran.
2011. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát ha igazán beakarod durrantani, akkor "huszonegyezz" ;)

az brutális durrantó:)

2011. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na az tuti:D
2011. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én egyenes rúd 3x6ot tolok aminek a második sorozatánál már be vagyok durranva mint állat, majd 3x8 kalapács.
2011. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!