Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ugrókötelezéstől le lehet...

Az ugrókötelezéstől le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyit kell "ugrálnom", mondjuk naponta?
2011. márc. 11. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából rosszul fogalmaztam. Nem fogyni szeretnék, mert a súlyommal, és a kinézetemmel semmi bajom nincsen, meg vagyok elégedve, viszont azt szeretném ha nem "nyúlna rajtam a bőr". Van, hogy megyek valahová, vagy csak leülök itthon, és egyszerűen nem érzem jól magam a bőrömben, nem mondhatom azt, hogy teszek valamit, azért, hogy jó alakom maradjon. Tehát, arra lennék kíváncsi, hogy (Nem tudom, hogyan fogalmazzak.) fenn tarthatom magam az ugrókötelezéssel? És ha igen, akkor mennyit ugráljak?
2011. márc. 11. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
elég napi 5 perc.
2011. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt több kérdést is feltettél.

Az ugrálókötelezés remek kalória égető.Szerintem menetekben érdemes csinálni.1percig ugrálsz,1percet pihensz.Ameddig megy.30 menet már jó egy napra.

Ha tudod érdemes többféleképpen csinálni.

sima ugrás

bal-jobb lábbal

2bal-2jobb,stb

Amiről meg írtál,hogy plöttyedtnek érzed a tested ezen a kötelezés csak részben segít.

Rendbe kellene tenni az étrended,elsősorban több fehérje kellene és legalább heti 2x egész testes átmozgató súlyzós edzés.

És nem,a súlyzózástól nem leszel kigyúrt állat.

2011. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hosszú választ! :)

Örülök, hogy az ugrókötelezés is jó lesz valamire, 30 percet azt hiszem simán birok majd, így elsőre is, és úgy csinálom ahogy írtad! :) Viszont nem tudom mit takar, a súlyzós edzés, mert lány létemre eddig nem foglalkoztam ilyesmivel, úgyhogy ha tudnál segíteni (Linket nem szeretnék, mert azt úgysem értem meg.) annak nagyon örülnék.

2011. márc. 12. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mégiscsak adok egy linket:).

[link]

Itt videóval is bemutatják a gyakorlatokat,uh teljesen érthetővé válik.

És elfelejtettem,de fontos,hogy az ugráló kötelet fellógatva tárold,így nem törik meg és egyenes marad.

2011. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!