Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan adjam le a feleslegemet...

Hogyan adjam le a feleslegemet? Lent látod a részleteket.

Figyelt kérdés

hello 14 vok fiú. van rajtam 5-6 kg felesleges zsírtömeg. 4hónapig birkózó edzésre jártam ezért van izomzatom. de sajnos megszűnt az edzés és helyette heti 3-4szer járok gyúrni mellette 2-3 szor futni . mivel van izomzatom csak a zsírt kéne leadnom. valaki tudna ajánlani ehhez étkezést linkbe vagy válaszba? jahm és vmi plussz szert hogy mitszedjek,én úgy hallottam hogy fehérjét de javítsatok ki ha tévedek.

zsírt akarok égetni úgy hogy az izomzatom ne épüljön le,csak a zsír ne takarja el, de ti biztos értetek hozzá! Előre is köszi! :P


2011. márc. 11. 16:02
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
mark86 elolvastam miután ezt írtam a másik egyébként meg rohadtul nem tehetek róla hogy kezdő vagyok. :D szal erről ennyit.
2011. márc. 11. 19:53
 12/33 A kérdező kommentje:
ha ennyire zavar meg nem kell ideírni. a body.builder.hu-t meg ismerem ezt meg már olvastam, azért írtam ide hogy segítsenek nem azért hogy beszóljanak.
2011. márc. 11. 19:56
 13/33 anonim ***** válasza:
kit zavar?
2011. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
nem téged hanem a másik válaszolót. ő oltogat hogy hülyeségeket beszélek nem vagyok se nyomi se hülye CSAK KEZDŐ :D van különbség de ehhez ész kell...egyébként mark86 köszi a segítséget. majd kiszámolom hogy miből mennyit kell ennem :D
2011. márc. 11. 20:01
 15/33 anonim ***** válasza:
Kezdő aggyal ne pofázz vissza akkor b*zdmeg.Ez nem oltogatás,csak őszinte vélemény.Na csá
2011. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
te meg ne idegeld magad! én most nyomtam le egy power protein turmixot és megnyugodtam! meg nőtt a karom 1 centit! :)
2011. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
egyébként nem tudom miért kell besértődni,birkózó edzésen is nyavalyogtál?
2011. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Full nyugodt vagyok.Dejó,hogy neked van PP. nekem most fogyott el és nemtok rendelni innen...
2011. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
linkeld be honnan szoktál rendelni,körülnézek kicsit! köszi
2011. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
[link] a csomagolás csak a képen más.Élőbe ugyanaz mint a Shop Builderen:D
2011. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!