Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan adjam le a feleslegemet...

Hogyan adjam le a feleslegemet? Lent látod a részleteket.

Figyelt kérdés

hello 14 vok fiú. van rajtam 5-6 kg felesleges zsírtömeg. 4hónapig birkózó edzésre jártam ezért van izomzatom. de sajnos megszűnt az edzés és helyette heti 3-4szer járok gyúrni mellette 2-3 szor futni . mivel van izomzatom csak a zsírt kéne leadnom. valaki tudna ajánlani ehhez étkezést linkbe vagy válaszba? jahm és vmi plussz szert hogy mitszedjek,én úgy hallottam hogy fehérjét de javítsatok ki ha tévedek.

zsírt akarok égetni úgy hogy az izomzatom ne épüljön le,csak a zsír ne takarja el, de ti biztos értetek hozzá! Előre is köszi! :P


2011. márc. 11. 16:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
2011. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

1.DIÉTA nélkül nincs fogyás

2.A fehérje nem szer(A csirkemell szer?????????)

3.Ha úgy akarsz zsírt pucolni,hogy minimálisan épüljön le az izomzatod,akkor nagyon magas fehérjebevitel(3g/tskg)és mellé soksok Vitamin/Glutamin/BCAA/fehérjeturmixok és emellé ha akarod jöhet valami zsírégető.

4.Hosszú ideig végzett aerob edzés lenne a legjobb zsírégetésre.

5. [link] olvasd el.

2011. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Zsírégető nem létezik, nemde?
2011. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

de olyan termék létezik amely segít benne!

csak sz@rul hangzana ha ez lenne a neve:

diétaésmozgásmellettizsírégetéselősegítőtermék,erre nem gondoltál?

2011. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Jaj bocs,ha félreértetted kedves 3. válaszoló.Akkor máshogy írom: Diétaésmozgásmellettizsírégetéselősegítőtermék xD
2011. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
nagy okosságot mondtál vele hogy a fehérje nem szer :D magamtól nem jöttem volna rá :D ha így jobban megérted fehérje készítmény vagy nemtom hogy mondjam. Zsírégetőt nem fogok enni az fix arra nem adok ki pénzt ha csinálom az edzéseket meg az étkezést megy az magától is nem fogok azért semmi vackot szedni hogy lemenjen a zsír. Én azt hallottam hogy protein készítményt kell enni meg kevés szénhidrátot meg kevés zsírt.
2011. márc. 11. 19:31
 7/33 A kérdező kommentje:
de ti tudjátok :D nem akarom elb@szni magam azért írtam ide :D
2011. márc. 11. 19:33
 8/33 anonim ***** válasza:
Na itt akadok ki b*zdmeg.A fehérjekészítmény=protein.Ilyen f*szágokat összeírni,ezek nélkül izmot is fogsz veszeni,bár tök8 csináld ahogy akarod,amilyen értelmi fogyatékos vagy,pont lesz*rom mit csinálsz.
2011. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ám ha elolvastad volna az alapismereteket(amit linkeltem),akkor nem írogatnál ilyen f*szságokat.Olvasd el és utána mondj ilyeneket hülyegyerek.Nem kell itt visszapofázni.
2011. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

az hogy sok proteint eszel és kevés szénhidrátot semmit nem ér! rendes kiszámolt étrend kell

és olvasd el amit linkeltek,jobban jársz

2011. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!