Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így le tudom adni a feleslegemet?

Így le tudom adni a feleslegemet?

Figyelt kérdés

A combomon, hasamon és a csípőmnél van felesleg, kis husik :S Csinálok egy diétát, plusz mellette heti 3-szor megyek unokatestvérem edzőtermébe, ott taposok és biciklizek 10-10 percet, plusz edzek a combomra és a fenekemre.(3x10 2 gyakorlatból) + Emellett minden másnap csinálok 3x30 felülést. Ez így hatásos? El fognak tünni a husik? Vékonyabb lesz a combom és kisebb lesz a csípőm?

Teljesen kétségbe vagyok esve, mindjárt itt a fürdőruha szezon és szeretnék csinos lenni, mint 1 éve :-(


2009. márc. 26. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem így erőssíted az izmaidat... ahhoz h fogyj sztem járj szaunába is és izzadj sokat.
2009. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Hogy fogyjál is,kardiót kell csinálnod min.20 percig.
2009. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30-40perc aerob edzés az alap, onnantől kezd el égni a zsír, remélem normális diétát csinálsz, ha nem itt 1 követendő példa [link]
2009. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!