Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen térdkímélő állóképesség...

Milyen térdkímélő állóképesség növelő edzést végezhetek itthon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Kettlebell. Abszolút ízületkímélő és erősíti is mind a térded, mind a gerinced!

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A saját tapasztalataidat leírnád nekem az otthoni kettlebellezésről és ajánlod-e a fiamnak is, aki 15 éves? Hallottam egy s mást, ezért szeretném tisztába tenni a dolgokat, ha nem gond.:)
2011. márc. 10. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Ajánlhatom, szerintem 15 évesen is lehet csinálni, de ő 8 vagy 12 kilóssal kezdjen, a szokásos kezdő súly, a 16 kg túl sok lenne! Nagyon fontos, hogy abszolút helyesen végezze a gyakorlatokat! Ha nincs képesített edző, akkor nagyon nagy kitartás és önkritika kell hozzá, hogy valóban jól csináljon mindent, mert ha türelmetlenkedik amolyan "jó lesz ez így, csak csináljuk már!" mentalitással, nagyon rossz vége lehet a dolognak.

Javaslom, hogy szerezzétek be Pavel Tsatsouline Kezdd el a Kettlebellt! című könyvét (Jaffa Kiadó), abból minden megtanulható, és a fiadat is Te felügyeld, az apai felelősségtudat mindenképp rákényszerít majd arra, hogy ragaszkodj a maximálisan biztonságos végrehajtásra!

Türelem és eltökéltség, a legfontosabbak!

2011. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!