Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám izmosítani a hasam?

Hogyan tudnám izmosítani a hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hónapja edzem itthon,főként a lányok számára problémás területekre koncentrálva(has, comb, fenék). Fenék és comb téren látok fejlődést, változást, de a hasamon semmit...Sőt,mintha még híztam volna...Az étkezésemen nem változtattam semmit,de nem fogyasztok édességet,maximum hétvégente nagyon minimálisat.Úgy gondolom nem táplálkozom egészségtelenül. 67 kg vagyok és kb.178 cm.Nem kifejezetten fogyni szeretnék, hanem izmosodni, feszeseni, formásodni,szálkásodni...

Tudna v.ki tanácsolni v.mit?

Szerintetek diétáznom kellene, hogy a hasamon levő zsírréteg eltűnjön és az edzésnek nyoma is legyen...?:S

Köszi előre is a válaszokat!

20/L


2011. márc. 10. 14:02
 1/3 anonim válasza:

1. Ha az adatok helytállóak, akkor éppen hogy túl sovány vagy.

2. Ha jól tudom, ahogy erősödik a hasad, de nem fogysz mellette, a hasad is dudorodik egy picit, mert ugyanannyi zsírréteg alatt nagyobb izommennyiség van ugyanott.

2011. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínü,hogy amiatt nem veszed észre a változást,mert ahogy írtad zsír fedi.A hasad azért hízott,mert a hasizmod megerősödött és ezáltal killjebb van az egész.
2011. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerinted a szálkásítás micsoda, ha nem fogyás????

Csinálhatsz 10000000 hasprést, ha nem diétázol mellette, szart sem ér.

2011. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!