Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nagyon izzadok akkor...

Ha nagyon izzadok akkor fogyok is?

Figyelt kérdés
Lépcsőzés vagy biciklizés közben nagyon szoktam izzadni! Akkor fogyok is? Mivel izzadással a zsír is veszik! De persze mindig iszok 2-3 l vizet!
2011. márc. 8. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Izzadással vizet vesztess,tehát nem fogsz fogyni tőle.Végezz intervallumos kardiót heti 3x,a többi napon mehet aerob edzés.ja és DIÉTA!
2011. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
16/F vagyok szóval nem fogok mérsékelten enni vagy valami csak lemozgom és kész! :)
2011. márc. 8. 21:41
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát diéta nélkül nemsokat érsz vele:-)
2011. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

El bírnád magyarázni milyen az intervallumos kardió és az aerob?

Az intervallumos az olyan pl futok viszonylag gyorsan és elég sokáig? Szóval izzadjak mint a ló? Vagy hogy van ez?

2011. márc. 8. 21:46
 5/16 A kérdező kommentje:

de sajnos a diétát nem tudom be tartani! Nem olyanok az anyagi körülményeim hogy meglegyen minden napra hogy mit eszek!

Meg iskolában meg kell szegnem!

2011. márc. 8. 21:47
 6/16 anonim ***** válasza:
én láttam tavaly nyáron még, hogy nagy tűző napon a focisták edzésen nagy mackó pulóverbe voltak meg nadrágba szal biztos van valami alapja. :D
2011. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
[link] Itt megtalálod az aerob és kardió edzést.Az intevallumos kardiót lehet alkalmazni sokmindennél,biciklizés,futás stb.Szóval annyi a lényeg,hogy váltogatod az intenzitást.Pl:futsz 5 percet lassú tempóba,utána 1-2 perc sprint,olyan gyorsan,hogy a végére elfáradj.
2011. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért kell megszegjed? Amúgy ha nem tudod,akkor legalább hagyd abba a sz*revést,értsd gyorséttermi kaják,csoki,cukor,lisztes cuccok(kenyér,stb)...
2011. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

gyorséttermi kaját sosem eszem szerencsére!

Azért kell hogy megszegjem mert szakács vagyok! pontosabban szakácsnak tanulok :) és pl gyakorlaton mást birok enni, órán amikor az ételeket tanuljuk akkor is olyat eszek amit aznap lehet hogy nem lenne szabad... :)

És ezért nem birnám be tartani! De azt hogy nem eszek zsíros, sz*ros, cukros kaját az ok!


Ha reggel tojást eszek, délben vigyázok hogy ne egyek valami cukros, hízlaló kaját (eszek helyette húst sok zöldségfélével)

vacsorára meg gyümölcsöt eszek az jó lesz?

közben este felé megyek kondi terembe és ott akkor csinálom az intervallumos edzéseket akkor azzal lehet eredmény?

Ja és a intervallumhoz még annyi hogy akkor pl a lépcsőzés (taposógép vagy hogy hívják) olyan jó hogy 5-6 perc kicsit lassab majd 2 perc gyors tempó akkor azt csináljam mondjuk 30 percet? Meg ugyan így a biciklizésnél és futásnál is? Köszönöm a válaszokat! :)

2011. márc. 8. 21:59
 10/16 anonim ***** válasza:
A diéta nem ebből épül fel.Egyél többször kevesebbet minőségből.Legalább6x.Próbálj sovány húst,zöldséget,gyümölcsöt,minőségibb szénhidrátokat,tojást,sovány túrót kajálni.Az edzés része jó.
2011. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!