Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tornázás közben jobban...

Ha tornázás közben jobban izzadok, az azt jelenti, hogy többet is fogyok?

Figyelt kérdés
Például, ha felveszek egy meleg pulcsit tornához.
2009. márc. 29. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ha jobban izzadsz, akkor csak több vizet vesztesz. Nem érdemes beöltözni, mint egy eszkimó, mert annak csak ájulás lesz a vége.
2009. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kalóriaégetés a pulzus nagyságától függ. Minél magasabb a pulzusod, annál több kalóriát égetsz.


Petranova

2009. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom h aerob edzsés csökkenti a súlyt (130 alatt pulzus) magyarén magasabb ennél az már kardio edzés tehát ez is súlycsökkentő de ez kevésbé csökkenti mint az előbb leírt. Én még azt hallottam ha izzadsz vesztessz ugyan vizet mit pótolni kell, de több kalóriát is égetsz el ezért kell rétegesen öltözködni. ( ja és ezt a öltözz rétegesen ezen az oldalon olvastam , a kardiós részt is)
2009. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!